Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 5 ev jaraa utan miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 ev jaraa utan miert nem jegyez el?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Én is imádom az ilyen megmondó embereket. Figyu, szerintem te ne képviseltesd magad az egész férfi nép nevében, rendben? Többet nem is írok, nem biztos, hogy felfognád.
2017. ápr. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem csak dugni kéne, hanem kommunikálni egymással. Ha neked fontos a házasság, ő viszont ellenzi, akkor elpocsékoltál 5 évet az életedből járogatásra. (nem írtad, hogy együtt éltek-e)

Ne célozgass, nem 15 éves csitri vagy gondolom, hanem fenőtt nő, elvileg felnőtt kapcsolatban. Kezeld is így a helyzetet. Ültesd le, és beszéld meg vele.


Bár egyéni véleményem, de szerintem rég rossz, ha 5 év alatt nem jutott olyan szintre a kapcsolat, hogy a közös jövővel kapcsolatos terveket megbeszéljétek normálisan. Már ha vannak, és nem csak ideiglenes párként gondoltok egymásra.


Az is hülyeség, hogy a pasik csak a nő miatt mennének bele a házasság témába. Lehet, hogy manapság ez a divat, de azért ne vegyünk egy kalap alá minden pasit.

Anno pl nálunk a férjem hozta fel először a házasság témát még akkor amikor a kapcsolatunk elkezdődött, hogy én szeretném -e, mert ő bizony férj és feleségként, hivatalos kapcsolatban, törvényes házaspárként szeretne élni azzal aki számára az igazi lesz, nem akarja, hogy egész életében valakinek csak a pasija legyen. Én mondtam neki, hogy igen én is így gondolom, és házasságban képzelem el a jövőmet, ha megtalálom a hozzám való társat. De ha nem is ilyen hamar,mint ahogy nálunk szóbajött a dolog, akkor még az első pár hét után megbeszéltük volna ezt a dolgot, (általánosságban) mert én akkoriban már nem akartam az időmet pazarolni jövőtlen kapcsolatra, és ha már az elején kiderült volna róla, hogy házasságellenes, akkor megmondtam volna, hogy nem egymást keressük. Inkább mint 5 meg 8 meg 10 éve várni a semmire, bizonytalanságban lenni, azon rágódni miért nem lép előre a kapcsolat.

Egyébként elég hamar megkérte a kezem, pedig csak 21 éves volt. Ennek ellenére biztos és nagyon határozott volt. 22 volt amikor összeházasodtunk. Nem minden pasi fosik be attól, hogy a szerelmével hivatalosan is összekösse az életét, nem kell általánosítani.

2017. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon gáz, ha egy 5 éves kapcsolatban nem került szó a következőkről:


1. akar-e házasodni?

2. akar-e gyereket, ha igen, mikor és hányat?

3. Hol akar élni (pl város/falu, lakás/kertes ház)?


Komolytalan az ilyen kapcsolat, az idő pazarlása, nem visz előre. Én az összes kapcsolatomban fél év után finoman rákérdeztem ezekre a fontos dolgokra. Ha nem egyezett a nézetünk ezekben a kérdésekben, vagy nem tudott rá válaszolni a csaj, akkor elbúcsúztunk egymástól.


Ezek olyan kérdések, amit minden kapcsolatban muszáj figyelembe venni. Ha ezek nem egyeznek mindkettőtöknél, nincsen értelme a kapcsolatnak.

2017. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!