Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 5 ev jaraa utan miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 ev jaraa utan miert nem jegyez el?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle
2017. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem en vagyok neki a nagy o.
2017. ápr. 18. 17:10
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Mert nincs értelme. És nem tudja rólad, hogy neked szükséged van papírra, és a házassági kirakatjátékra. Add tudtára, hogy te akarsz papírt, ha veled akar maradni akkor bevállalja, ahogy azt a férfiak szokták (ugyan is kb mind azért megy bele a házasságba, hogy a nő ne lépjen le).
2017. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mar celoztam ra,hogy azert en benne vagyok a korban dumaval,de csak mosolygott,amugy szerintem vagta mirol beszelek...
2017. ápr. 18. 17:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A célozgatás NEM normális kommunikáció. Ha akarsz valamit, akkor nyisd ki a pici szád és beszélj vele, nyíltan és őszintén, célozgatás meg minden egyéb idióta, gyerekes játszmázás helyett. Még az is kiderülhet, hogy egyáltalán nem házasságpárti, akkor pedig legalább tudni fogod, hányadán álltok. Ha ennyire nem tudtok kommunikálni az igényeitekről és jövőbeli terveitekről, akkor semmi értelme összeházasodnotok.
2017. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5 év kapcsolat után végre komolyan akartál erről beszélni vele, de ő csak mosolygott, nem reagált rá.

Szerinted ez így normális? Szerintem nem.

Egy normális kapcsolatban ezt a felek meg tudják beszélni egymás között és tisztában vannak vele, hogy a másiknak mik a tervei a jövőben.

Ha nem tudjátok megbeszélni,akkor szerintem ennek így nincs értelme.

De amúgy ja, ennyi idő után érthető, hogy várnád már.

De talán meg kéne beszélni(ehhez ő is kell)

2017. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

Najó elmondom amit már mindenkinek kéne tudni aki nem álomvilágban él:

A férfiak nem vágynak a házasságra, mert egy elavult idejétmúlt intézmény, csak egy papír, amivel ők rosszul is járhatnak. Ezért a férfiak a házasság témájába csak akkor mennek bele, ha egy olyan nővel vannak akinek a házasság a vágya (95%-nak ez a vágya, hiszen már gyerekként a herceg-hercegnő, szép menyasszonyi ruhás, házasság a nő életcélja dolgokat kapja az arcába a filmekből, mesékből, mesekönyvekből, mindenhonnan), és szeretnének vele maradni. Ekkor a férfi teljesíti a nő kívánságát, és eljátssza neki hogy ő el akarja venni feleségül, pedig csak azért teszi, mert a nő erre vágyik, és különben elhagyná.

Így a nőnek ilyenkor meg kell értetnie a férfivel, hogy nincs más választása, először célozgatás, az házasságról álmodozás hangosan, majd fenyegetőzés a lelépéssel ha nem veszi el feleségül.

2017. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

" a férfiak a házasság témájába csak akkor mennek bele, ha egy olyan nővel vannak akinek a házasság a vágya "


Téényleg?

Aaaannyira bírom az ilyen "megmondó embereket.

Akkor én biztos nem NŐ vagyok, hanem UFÓ! MOSt már értem.

Akkor ezek szerint az én párom, ( aki történetesen férfi), ő sem férfi, hanem ő is UFÓ:

Ugyanis nálunk pont, hogy én nem terveztem/tervezek esküvőt( most sem), miközben a párom már megkérte idővel a kezem. Mert meg szerette volna. NEm én szerettem volna. ;)


Én bevallom, még nem érzem magam késznek rá, nő vagyok. Nagyon értékelem a gesztust, és amit jelképez, de mi beszéltünk erről korábban is, szóval tudta, hogy én nem szeretnék korán házasodni.


Ez a minden nő esküvőt akar meg az amcsi filmekből vett maszlag. Mindenki akkor házasodik, ha úgy érzi megérett rá és a szerepre, tovább akkor, amikor úgy érzi, megtalálta az igazit és révbe ért.

Mondjuk 5 év után legkésőbb azért már szokott erről szó esni, de igazából a másik jövőbeli elképzeléseiről már előbb is. Nálunk is volt róla szó 1-2 év után, még akkor is, ha én nem tervezem, csak pár év múlva, de ezt tudtuk mindketten.

(25 N).

2017. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerinted ennyi információ alapján a tisztánlátókon kívül ki tud erre érdemeben válaszolni? xD
2017. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
#8: "95%"-ig eljutottál? :D
2017. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!