Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A melleim miatt nem jegyez el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melleim miatt nem jegyez el?

Figyelt kérdés
Sziasztok 23 kismellű éves lány vagyok, de a barátom a nagy mellű lányokat szereti. Ezt korábban többszőr közölte velem is és társaságban is hangoztatta, ekkor mondtam neki hogy fejezze be és ne legyen bunkó paraszt, mert elhagyom. Azóta kicsit visszavett. A hétvégén megkérdeztem, hogy vesz-e nekem gyűrűt, mielött felcsinál, erre kinevetett. Vajon ha nagyobb mellem lenne eljegyezne?
2017. márc. 14. 07:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
97%

#19

Idéznéd azt a részt, amikor kifejti, hogy jóképű a párja?

Én a saját fejemben pl kifejezetten nem jó külsejűnek képzelem el a srácot, olyannak, aki "kénytelen beérni" bármilyen lánnyal, aki csak összejön vele, ezért nem keresett olyat, aki az ideálja. :D

2017. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
97%

"A hétvégén megkérdeztem, hogy vesz-e nekem gyűrűt, mielött felcsinál, erre kinevetett."


Már most sajnálom azt a megszületendő gyereket.Ilyen proli szülei lesznek. :(

2017. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
És ha neki lenne nagyobb melle, akkor eljegyezne?
2017. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 acelsziv ***** válasza:
97%

mindketten sürgősen sterilizáltassátok magatokat.

Kár lenne, ha két ilyen primitív véglény szaporodna.

2017. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon nagyon ritka, ha az ember az ideáljával házasodik.
2017. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
95%

Ha így hagyod, hogy megalázzon, akkor nem mindegy kapsz e gyűrűt mielőtt "felcsinál"? Egyébként a gyerek ügybe neked is van beleszólásod. Ha nem akarod, védekezel rendesen akkor nem leszel terhes házasságon kívül. De ha a pasidnak szülsz gyereket, és nem a férjednek, akkor ne nagyon reménykedj abban, hogy el is vesz. Az ilyen lányokat nem szokták. Nagyon ritka.


Neked nem nagyobb mell, hanem nagyobb IQ kellene. Nem a melleiddel van baja, vagy nem csak azzal, hanem azzal, hogy eszméletlen buta vagy, és nem becsülöd magad semmire.


Mindenki megtalálhatja a hozzá teljesen passzoló párt, csak tenni kell érte, és nem megelégedni azzal, hogy hát nincs jobb...

2017. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%
Minden bizonnyal. De azért agyat is növeszthetnél a melled mellett..
2017. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az egészben csak azt nem értem, hogy egyáltalán mi a fészkes frnacnak akarod, hogy elvegyen? Egy ilyen? S*arjon sünt, te meg keress mást, bár valószínűleg alapon megérdemlitek egymást, ha ezt a surmót elviseled... Kis mell, kis önbizalom, vagy mi? Azért valami tartásod legyen már, ha már egyszer eszed és melled nincs...
2017. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!