Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A melleim miatt nem jegyez el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melleim miatt nem jegyez el?

Figyelt kérdés
Sziasztok 23 kismellű éves lány vagyok, de a barátom a nagy mellű lányokat szereti. Ezt korábban többszőr közölte velem is és társaságban is hangoztatta, ekkor mondtam neki hogy fejezze be és ne legyen bunkó paraszt, mert elhagyom. Azóta kicsit visszavett. A hétvégén megkérdeztem, hogy vesz-e nekem gyűrűt, mielött felcsinál, erre kinevetett. Vajon ha nagyobb mellem lenne eljegyezne?
2017. márc. 14. 07:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem osszeilletek.
2017. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%

Hogy te mekkora egy furkó vagy :D


>vesz-e nekem gyűrűt, mielött felcsinál


Ez ám a szerelem!

2017. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%

Jesus, gondolom vicceskedve kérdezte... én sokat szoktam a párommal viccelődni, és igen, mi is ilyen szinten toljuk, de azt én is bunkóságnak tartanám, ha azt hangoztatná társaságban vagy előttem, hogy valamilyen tekintetben nem felelek meg neki.

Lehet hogy fiatalnak tart még vagy amúgy sem házasodna. Ha veled van a "preferenciája" ellenére, gondolom szeret.

2017. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
7%
Nem a melleid miatt nem jegyez el, hanem mert éretlen vagy hozzá. Egyébként úgy szeret, ahogy vagy, mi férfiak nem vagyunk olyan felszínesek, mint ti.
2017. márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
48%
Ennyire szarba tartod magad, hogy eltűröd tőle ezt? Hát, gratulálok.
2017. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%

Hűha, most épp olvasok egy könyvet, amiben egy elbukott civilizáció romjain tengődő falusi emberek a mellékszereplők sokszor. Nos, ők elég alpári redneck stílusban beszélnek, de hozzád képest ők finom úri épség :DDD


Nem értem, minek vagy vele? Miért hagyod, hogy megalázzon? Miért hagyod, hogy kitérjen a válaszadás elől? Miért nem ültetek le ezt tisztázni, mielőtt egyáltalán felmerült gondolati szinten, hogy "felcsinál"? Mi honnan tudjuk, hogy mit érez?

2017. márc. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
86%
Amikor két ostoba primitív proli megtalálja egymást.. Szenvedjetek csak együtt, addig is elkerülitek a normális embereket.
2017. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
84%

Gratulálok össze illettek!

A pasid egy bunkó paraszt, de te se vagy eleresztve ésszel! Hiányoztál mikor osztották?

2017. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
16%

Ugye tudod hogy téged is minősít az, hogy bármit elviselsz csak jó külsejú pasassal legyél. Az sem számít ha mások előtt alázgat.

És még a nők mondják, hogy mi férfiak csak a külsőt nézzük.

2017. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

#19

Innen látszik, hogy a hozzád hasonlók nem a kérdésekre válaszolnak, hanem mindenbe beleképzelik a saját nyomorúságukat.

A kérdező sehol nem mondta, hogy a párja különösebben jóképű lenne.

2017. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!