Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha nem kéri meg a kezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lena_bp kérdése:

Ha nem kéri meg a kezem, hagyjam el?

Figyelt kérdés

Gondolom sok hasonló téma kering itt a gyakorin, de mégis ki kell írnom magamból, amit érzek.

Röviden: 30 éves nő, 28 éves ffi, jó anyagi körülmények. 3,5 éve vagyunk együtt. Ebből fél év járás után 2 év távkapcsolat jött (amit nagyon megszenvedtünk, de kibírtuk egymás mellett), utána hazaköltözött 1 éve együtt élünk. Minden oké, szeretjük egymást. Már mikor hazaköltözött nagyon sok barátunk kérdezte tőlem, hogy na mikor vesz már el..mindig mondtam, hogy majd ha eljön az ideje. Mostanra már bármelyik barátommal találkozom mki ezzel a kérdéssel indít, na mikor lesz az esküvő? Rohadtul idegesít! Mindig mondom, hogy kérdezzétek őt. Én igazából erre várok mikor kéri már meg a kezemet. De nem teszi! 30 éves szülinapomra gondoltam, de erre azt mondta, hogy nem szülinapra szeretné az ilyesmit, meg ünnepnapra. Kérdeztem hogy áll a kérdéshez nyilván beszéltünk róla. Szeretné, jó példa van előtte szülei is együtt vannak. De ő nagyon megfontolt. Ő hosszú időre tervez úgy érzem folyamatosan vizsgál h megfelelek-e. Mindent megteszek érte amúgy. Az utóbbi hónapban 2-3 bnőm kezét is megkérték, 1-1,5 év járás után…amikor posztoltak a FB-ra, én sírva fakadtam…úgy érzem mindenem, anyagilag-lelkileg benne van ebben a kapcsolatban és igazán megérdemelném már h megkérje legalább a kezem ennyi év után…azt mondta, hogy csak 1 éve élünk együtt és ne más határozza meg h nálunk ez mikor lesz, én ezt meg is értem. De nem a kor határozza meg az érzéseket és félek, hogy lassan 4 év nem volt arra elég, hogy eldöntse velem akar-e lenni. Utána nagyon elszomorodott és mondta, hogy sajnálja h nincs készen még erre és nem tud boldoggá tenni…nyílván erőszakkal rávenni sem szeretném az ilyesmire. Sőt most már az az igazság, hogy annyi ideig vártam 1-1,5 éve várom, hogy már feladtam…és már ha megkérne sem tudnám, hogy mit akarok – van egy ilyen dafke érzés bennem, hogy túlhúzta. De hagyjam el őt 3,5 év után 30 évesen csak azért mert bezizzenek h mást elvesznek engem meg nem. Szerintem biztos el fog venni előbb vagy utóbb, csak hát ugye én sem leszek fiatalabb. Nem tudom nagyon csalódott vagyok most, hogy mindenkit elvesznek a környezetemben csak engem nem és h ő még mindig nem akarja! Persze azt is tudom, hogy a papír sem jelent semmit. Mit tegyek?



2016. aug. 29. 11:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
40%
Úgy látom, szegény 29-es válaszolóból hirtelen kitört a tömény irigység, mert sajnos ő nem járhatott egyetemre...
2016. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
75%

#29


Ilyen hozzáállással és kicsinyes rosszindulattal szerintem inkább te vagy a világ szégyene.

2016. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
78%

Aki az esküvőt az 500 fős paraszt lakodalommal tarja egyenértékűnek, az fölöslegesen járt egyetemre, semmivel nem került közelebb az értelmiségi léthez.

Diplomás fejőlány, az volt, az mard - OK, neki kényelmes, de közben elfoglalt egy helyet, egy csomó időt értékesebb emberek elől. Ez a gáz.

2016. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
6%

"Aki az esküvőt az 500 fős paraszt lakodalommal tarja egyenértékűnek, az fölöslegesen járt egyetemre"


Kérlek, ne haragudj, hogy megkérdezem, de te mégis hol olvastál ilyet? :D

Soha az életben nem írtam sehol sem, hogy egy 500 fős parasztlakodalommal tartanám egyenértékűnek az esküvőt... szóval elárulnád, hogy tulajdonképpen mi a bajod velem? Az, hogy egyetem alatt nem akartunk összeházasodni, mert nincs meg hozzá az anyagi hátterünk? Vagy hogy egyetemre jártam? Áruld el kérlek, hogy mi fáj neked ennyire? Tényleg nem értem... Nálad csak a 2 tanús esküvő, meg az 500 fős parasztlakodalom létezik? Köztes megoldások nincsenek? Szűk baráti és családi körben esküdni, mondjuk? De ha már itt tartunk, egyébként mi a gondod azzal, ha valaki nagy lagzit szeretne? Az nem pontosan ugyanolyan esküvő, mint mondjuk egy két tanús?


Vagy talán épp azért vagy frusztrált, mert te 500 fős parasztlakodalmat akartál, de a kutya se vett feleségül a lehetetlen modorod és az irigy, rosszindulatú, lekezelő stílusod miatt?


Azt írod, hogy értékes emberek elől vettem el a helyet..? Mint mondjuk te? :D Hát, anyukám, talán jobban oda kellett volna tenned magad középiskolában és normálisan leérettségizni, akkor neked is lett volna esélyed bekerülni egy államilag finanszírozott szakra és te vehetted volna el a helyet előlem. :) Elárulom, hogy engem sem a két szép szememért vettek fel, tettem érte, hogy bekerüljek és végig ösztöndíjjal végeztem, de ha ennyire zavar, hogy én egyetemre járok, nosza, gyerünk, csináld utánam! Járj te is és kész! Senki se akadályoz meg benne! ;)


Ami meg a tehenészlányt illeti, vagy mit írtál rám... ja, igen! Fejőlány. Városban nőttem fel, de ezentúl ha tehenet látok, mindenféleképpen rád gondolok majd. :D Úgyis vágytam vidékre, ott béke van, csönd, nyugalom... :) Talán még fejni is megtanulok egyszer. :D


Na, de hagyjuk is abba szerintem. :) Ez volt az utolsó riposztom hozzád, mert lehet, hogy neked semmi más örömöd nincs az életben, mint másokba belekötni, de én ebben nem leszek partner, bocsi. ;)

2016. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi történt azóta? Válaszolj légyszi, ha látod!
2022. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!