Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem jegyez el végre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jegyez el végre a párom?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva elegem van. Több mint 3 éve vagyunk együtt, 20 évesek vagyunk, és én 4 hónapos terhes vagyok. Régebben nagyon sokat beszélgettünk a házasságról, eljegyzésről, és azt ígérte, hogy "nemsokára" eljegyez. De ennek már több mint egy éve! Egyszer volt egy veszekedésünk is emiatt, amikor azt mondta, hogy "Lehet hogy eljegyeztelek volna már, ha nem kérdezgettél volna ennyit." Ezzel nagyon megbántott, és megfogadtam, hogy nem kérdezgetem többet. Ez már egy éve volt majdnem.

Azóta az egyik lány ismerősét eljegyezték (még Novemberben), ők is korunkbeliek és szintén 3 éve vannak együtt.

Annyira elegem van már, miért nem jegyez el? Az a legrosszabb, hogy eddig csak hitegetett, hogy "nemsokára", "majd", "pár hónapon belül".

És tudom, ismerem annyira, hogy tudjam, hogy nem is tervezi az eljegyzést, hiába várom a babánkat! Másokat ilyenkor rögtön elvesznek, de az a minimum, hogy eljegyeznek.

A kapcsolatunk többi része nagyon jó, tényleg semmi baj nincs, csak ez zavar engem nagyon.

És kérlek ne gyertek azzal, hogy minek akarom, hogy megkérjen, úgyse fog változni semmi, nem fog jobban szeretni, mert tudom. De nekem fontos az eljegyzés, a házasság, és azt ő is tudta, és hitegetett éveken át! Pedig nem akarom, hogy rögtön megházasodjunk, nem baj ha az esküvő csak évek múlva lesz és ezt ő is tudja!

Ha nektek nem fontos a házasság, megértem, és nem szólok bele, hogy miért nem házasodtok, ezért kérlek titeket, hogy ugyan így ne szóljatok le érte, amiért nekem viszont fontos.

20N


2016. febr. 20. 15:42
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
97%
Ha ennyire fontos neked,hogy eljegyzés és esküvő legyen akkor ezt miért nem a baba előtt terveztétek? Miért nem ez előtt lovagoltál ezen a témán?Ha már ennyire tervezett baba...És mi van ha mégse jegyez el?Ha ennyire zavar,hogy kérdezik,hogy férjed e miért nem.mondod ,hogy az..rád van írva,hogy volt esküvő vagy eljegyzés?
2016. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
98%
neked fontos az eljegyzés, de már megvan a gyerek, ami elvileg tervezett volt. ebben tényleg nincs sok logika.
2016. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Nem fogok hazudni, hogy a férjem ha egyszer nem az. És igen, tervezett baba volt. Nagyon szerettem volna babát, de eredetileg csak az után, miután már eljegyzett vagy elvett. Azonban rájöttem, hogy ha arra várok, hogy megkérjen, és csak utána kezdünk el próbálkozni a babáért, akkor még valószínűleg évekig nem lett volna babánk. Most vagyunk abban a helyzetben, ami ideális a babavállaláshoz, nem akartam ezzel még éveket várni.
2016. febr. 20. 16:14
 14/53 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de eljegyzes, baba, hazasodas egyutteles nelkul? Nagyon meresz dolog, es a helyedben egyaltalan nem varnam el hogy megkerjen, amikor meg egy napot sem eltetek egyutt. Honnan tudjatok, hogy mukodne-e? Szerintem alap, hogy csak egymas kiismerese utan tortenik meg a lanykeres, de igy... Nem tartom jogosnak a felhaborodasod, foleg nem 20 evesen. Kulon haztartasba terveztetek a babat? Dolgoztok? Hova koltoztok ha megszuletik?
2016. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy összeköltözünk miután megszületik a baba. És így is együtt vagyunk hetente 5-6 napot, mivel neki innen könnyebb munkába járnia, mint "otthonról", illetve ott nem is szeret nagyon lenni, mert rossz a légkör, sok a veszekedés stb. Ezért szinte mindig együtt vagyunk, többször is töltöttünk már együtt heteket szünet nélkül.
2016. febr. 20. 16:18
 16/53 anonim ***** válasza:
98%
Az meg nem jar egyutt a kozos teherviselessel, vagy egyutt fizetitek a szamlakat, vasaroltok, felelosseget vallaltok magatokra, beosztjatok a hazimunkat? Szerintem meg mindig bizarr az elvarasod.
2016. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
79%

azt írod, hogy ez nem 12 éves szint... pedig de.


nagyon gyerek vagy.

a heti 5-6 nap együttlét NEM együttélés.

egyébként ha nem fog eljegyezni, így jártál. nem sárkány módjára kell kierőszakolni a gyűrűt, hanem megvárni amíg a férfi úgy dönt, hogy eljött az ideje. te cseszted el.

2016. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
96%
Attól,hogy még csak heteket aludtatok együtt más mint ha összeköltöztetek volna.Itt már játszik a háztartás közös kassza stb.szerintem a párod erre kíváncsi és kíváncsi működik e így is a kapcsolat.kár cseszegetned
2016. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért lenne bizarr. Elvégre évek óta együtt vagyunk, szeretjük egymást, nemsokára kisbabánk lesz, mindketten a másikkal képzeljük el a jövőt. Ezek alapján szerintem egy eljegyzés elfogadható lenne. Sokakat jegyeznek el pár hónap, egy év után, mert ez egy ígéret, hogy szeretik a párjukat, és velük képzelik el a jövőt. Ez nálunk is meg van.

Illetve már az sem érdekel, ha nem jegyez el soha, de akkor legalább mondja a szemembe! Legalább annyit megérdemlek szerintem, hogy megmondja, hogy nem tervez eljegyezni, és akkor nem reménykedek többet. De amikor kérdezem, mindig csak annyit mond, hogy "majd" vagy "nemsokára". Ez az ami zavar.

2016. febr. 20. 16:24
 20/53 anonim ***** válasza:
90%
Tehát a babát csak te tervezted el, és tulajdonképpen vele akarod magadhoz láncolni a pasit? Húha...
2016. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!