Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akik kierőszakolják az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kierőszakolják az eljegyzést és végre megtörténik eldicsérik mindenkinek mennyire meglepődtek?

Figyelt kérdés

A fültanúja voltam egy 1 éve együtt levő pár beszélgetésének.

Miszerint a lány közölte, (nagyon erőszakosan!), hogy a szeretetét kifejezhetné azzal, hogy végre vesz neki gyűrűt.

Számomra megdöbbentő volt... Komolyan ennek így kell működnie? Ráadásul olyan csúnyán mondta...

Ha pedig megkérik mindenkinek elújságolja, hogy "jajj de meglepődtem, menyasszony lettem"? :D

Vagy hogy működik ez utána?

Egyébként volt már egy srác akivel sikerült magát eljegyeztetnie.

Manapság már státusszimbólum a jegyesség? Vagy már én nem értem?


(Egyébként én is menyasszony vagyok, nem irigykedésből írom!)


2015. nov. 29. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még nem tapasztaltam, nem mondom, hogy nem történik ilyen, de szerintem ez egy elég szélsőséges eset volt.
2015. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk nem tudhatod mennyi sz/*rt kellett elviselnie 1évig, lehet úgy gondolta ezek után megérdemli már a gyűrűt.


lol


Sajnos így mennek a dolgok.Kevés az olyan pasi,aki magától,tiszteletből és szerelemből,maga a házasságkötés céljából vesz gyűrűt, és nem pedig azért, hogy pár évig még csendben legyen a nője :D

2015. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A mi baráti körünkben is van egy pár, a csaj már nagyon akarja a dolgot, odáig fajult a dolog, hogy a 11. héten szólt a pasijának, hogy terhes... (állítása szerint csak 4 szem gyógyszert hagyott ki). Ekkor a srác mondta, hogy majd elveszi... A csaj kierőszakolta az összeköltözést és nem maradt pénze a srácnak. Azóta esze ágában sincs elvenni lévén: együttélünk, van gyerek... már mind1 :D
2015. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!