Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ez gyakran megtörténik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez gyakran megtörténik, ilyenek vagytok? Ugye nem?

Figyelt kérdés

van két pasi:

- A: kitartó, küzdött értetek. Nőnek éreztétek magatokat, ő az 1 %, de nem tudtok elképzelni többet tőle.

- B: heti egyszer elég neki találkozni veletek, nem vállal fel, meg sem fogja a kezeteket, szex közben az ex nevét mondta egyszer, nem gondolja komolyan a dolgot.


Mégis a B-t választottátok. Amúgy persze sejtitek hogy ez nem jó, lassan kiszálltok a dologból, ja és persze A-t megtartjátok azért barátnak, elvesziteni sem akarjátok.


2015. aug. 2. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy nem:D
2015. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most az altlad A kategoriaba tartozo elettarsam van. Vegre boldog vagyok. Megtanultam, hogy B-t nem valasztottam. N
2015. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Elég nyilvánvaló a magyarázat, az A nem jött be a nőnek, a B pedig alkalmasnak tűnt néhány éjszakára. Azért, mert A szerette ezt a nőt, nincs sehol megírva, hogy ebből tökéletes kapcsolat lett volna. Ez a nő olyat keres, aki sem az A, sem a B. Abban pedig semmi rendhagyó nincs, hogy a két udvarlóból egyik sem bizonyul hosszú távra megfelelőnek. Az "A-t megtartja barátnak" rész kissé úgy tűnik, mintha a férfi tárgyiasítaná magát.. a barátság két fél közös akaratából marad fenn, A-nak bármikor lehetősége van kilépni belőle, már ha nem az a terve, hogy első adandó alkalommal rámásszon a nőre.
2015. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Tudod mi a hosszú, boldog élet titka? Ne akard megfejteni a nőket. Ennyi. :D Nyomd be nekik a lompost alaposan, és akkor nem akarnak lekoccolni. :P
2015. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Csakis az A!


Volt időm megtanulni, hogy értékelni kell azt, aki tesz is értem. Főleg, ha nőnek érzem magam mellette.


Ez lehet, hogy most kicsit önzőn fog hangozni, de az én lelkemnek az tesz jót, ha érzem, hogy szeretnek, kényeztetnek, stb...

2015. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

B-vel még nem is volt kapcsolatom, mert nem fekszem le senkivel, akivel nem komoly a dolog.

Tehát nem általános ez a jelenség.

2015. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

én sem láttam túl sok ilyet. 30 éves vagyok, először tapasztaltam meg a pasik rémálmát:


"jaj de jó, még senki nem kezelt idáig nőnek, de nem tudok ennél többet elképzelni, de ne változz meg" - aztán meg félév után: "igen, fogytam... sokat stresszelek a pasim miatt, (most jön a B pont elpanaszolása), nehéz megtalálni azt a pasit, aki komolyan gondolja"

2015. aug. 3. 00:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Ebben nincs logika, ha az "A" a tökéletes férfi, akinek bejövök és, aki nekem is bejön ("Nőnek éreztétek magatokat, ő az 1 %") akkor mégis milyen megfontolásból választanám azt, akinek csak szexre kellek?

Ennek max. csak akkor lenne értelme, ha ugyan tisztában lennék azzal, hogy az "A" rendes srác, de nem éreznék iránta semmit és a szívem a "B" felé húzna (aki biztos nagyon különleges személyiség, ha ilyen feltételek mellett is belé lennék zúgva, hozzáteszem akkor sem adnám oda magam neki magam, van azért némi önbecsülésem).


Ez a kérdés is annak az elméletnek a bizonyítása érdekében íródott, hogy a nőknek a bunkó pasik kellenek és arra gerjednek, hogyha semmibe veszik őket?

2015. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem, sem A sem B nem bunkó. És a semmibe vevésről sem, én már semmibe vettem néhány olyat, akiről látszott, hogy lehetetlen kategória, és soha semmi nem is lett belőlük.


Csak egy ártatlan kérdés, hogy előfordul e ilyen veletek, hogy jön egy olyan pasi, aki elvileg a nők álma, ÁMDE nem kell, helyette kell B, mert jóképű, aztán meg jönnek az átsírt éjszakák, hogy nem gondolja komolyan...

2015. aug. 3. 00:15
 10/12 anonim ***** válasza:
5%

Ez így van, a nők ilyenek. "A" mindig csak barátzónába kell nekik és az álltaluk elérhetetlen rosszfiú "B" után futnak.

Hidd el, ez olyan biztos, mint hogy le fogják a válaszomat pontozni.

2015. aug. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!