Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ez gyakran megtörténik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez gyakran megtörténik, ilyenek vagytok? Ugye nem?

Figyelt kérdés

van két pasi:

- A: kitartó, küzdött értetek. Nőnek éreztétek magatokat, ő az 1 %, de nem tudtok elképzelni többet tőle.

- B: heti egyszer elég neki találkozni veletek, nem vállal fel, meg sem fogja a kezeteket, szex közben az ex nevét mondta egyszer, nem gondolja komolyan a dolgot.


Mégis a B-t választottátok. Amúgy persze sejtitek hogy ez nem jó, lassan kiszálltok a dologból, ja és persze A-t megtartjátok azért barátnak, elvesziteni sem akarjátok.


2015. aug. 2. 23:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan barátom (barát-barát, nem pasi-barát), mint az A, és valóban azt tudom mondani, hogy hiába mondod, némi leírás alapján, hogy igen, ez az igazi, ő az 1%, a nők álma, ha egyszer nekem nem az. A nagy többségnek lehet, de nekem biztosan nem. És miért jönnék vele össze, ha nem érzek iránta barátságnál többet? Csak azért, mert törődik velem? És mert hagyom, ezzel én kihasználom az érzéseit? Felnőtt emberekről beszélünk, senki sem tart pisztolyt a fejéhez, hogy ilyen feltételek mellett is ott legyen és meghallgasson, ha nem akarja ezt, nyugodtan szólhat, hogy köszi, elég volt, én ebből nem kérek többet. ÉN csak azért, mert tudom, hogy örülne, ha több lenne köztünk, nem fogok egy számomra előnyös barátságot megszakítani és elzavarni magam mellől szerencsétlent. Kihasználtam őt ezzel? Max úgy, hogy megadtam neki mindent, amit tudtam: őszinte barátságot, törődést, baráti szeretetet, jó és kellemes pillanatokat. Ő döntött úgy, hogy neki ez 3 évig elég volt, és mikor 3 év után tovább lépett, egy szavam nem volt. Nekem mint FÉRFI nem kellett, és soha nem is áltattam. Őszintén szerettem annak, aki, de mint pár egyszerűen sosem lettünk volna összeillők, sosem tudtunk volna együtt társakként működni.


B-kategóriájú férfival még nem volt dolgom, vőlegényem az A-típusnak az a változata, aki férfiként is kell, nem csak barátként, és ő számomra valóban az 1%. Másnak meg lehet, hogy a te általad vázolt A-típus lenne, mert nem tudna vele többet elképzelni barátságnál, ahogy a fenti kis litániámban írt pasinak is végül lett barátnője azóta (több is).

2015. aug. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem választanám, egyedül jobb, mint egy bármilyen kapcsolatban, ami nem tesz boldoggá. De aki fél az egyedülléttől, az általában belemegy valami ilyesmibe, bármelyikbe. Én erre nem vagyok képes.
2015. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!