Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is így vagytok ezzel? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is így vagytok ezzel? Ha megszeretek vkit képtelen vagyok másnak esélyt adni.

Figyelt kérdés

19 éves voltam mikor megkedveltem egy pasit 2 évig hittem h együtt leszünk gáz de hittem a csodába, mindenkit elküldtem aki próbálkozott mert csak rá tudtam gondolni. Majd elkezdtem az egyetemet tök jól elvoltam nem is érdekelt h pasizzak tanultam meg pihiztem. Tavaly elkezdtem dolgozni beleszerettem egy kollegámba azóta hiába lett vna alkalmam más pasikkal megismerkedni konkrétan mindig csak ő jár a fejembe, pedig tudja h tetszik mégse lép közös ismerőseinknek meg nem egyszer mondták h nem érdeklem, meg más nőknél próbálkozott. Gondolkoztam h ott kéne hagynom a munkahelyem mert ez nem állapot h ennyire vágyjak valakire, de nagyon megszerettem.

25/L


2015. júl. 4. 11:18
 1/3 A kérdező kommentje:
* mondta
2015. júl. 4. 11:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére már nem vagyok így vele. Rájöttem ugyanis, hogy a plátói kapcsolat egyfajta védekezés a valódi kapcsolatokkal szemben, amíg idealizálok valakit, addig nem kell szembesülnöm a hibáival, nem kell elviselnem a hétköznapokban, élhetek a saját álomvilágomban. Csakhogy ezzel a valóságtól tartom magam távol. Már jó ideje nem ábrándozom elérhetetlen pasiknál (akik talán nem is elérhetetlenek, csak nem teszek semmit annak érdekében, hogy a kapcsolat realizálódjon, mert akkor ledőlne az ideál).
2015. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit talán hasonlóan, ha szeretek valakit és nem viszonzott akkor sokkal nehezebb ismerkedni új emberekkel, mert nem vagyok valami vidám, esélyt adnék én, de a hangulatommal eltaszítom az embereket.
2015. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!