Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te mit szolnal egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szolnal egy ilyen uzenethez, miutan osszekaptatok: "Szerelmes vagyok es nem tudok rola tudomast venni. Igyekszem, de keptelen vagyok ra :/"?

Figyelt kérdés
Ennyit irtam...ossz-vissz.

2015. jún. 26. 15:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok rola tudomast sem venni.sorry..csak igen zaklatott vagyok
2015. jún. 26. 15:26
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez full értelmetlen.. én elég hamar dobnálak
2015. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi ertelmetlen? Hogy szerelmes vagyok es nem tudok tudomast sem venni errol az erzesrol? Pedig igyekszem, de keptelen vagyok ra.
2015. jún. 26. 15:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen... Ez! Mi az hogy nem tudsz róla tudomást venni? Akkor miért írod hogy szerelmes vagy? Most igen vagy nem? Nem vagy igen? Mivaaaaan?
2015. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tanulj meg olvasni.
2015. jún. 26. 15:49
 6/12 anonim válasza:
hát ennek így tényleg semmi értelme nincs. Ha kijelented, hogy szerelmes vagy, ez azt jelenti, hogy már tudomást vettél róla, hogy szerelmes vagy. Ha nem vettél volna tudomást róla, akkor nem lennél szerelmes, mert nem éreznéd, tehát sehogy sem jó.
2015. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor bemasolom pontosan:" Szerelmes vagyok es nem tudok errol az erzesrol tudomast sem venni. Igyekszem, de keptelen vagyok."
2015. jún. 26. 16:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Elakarja rejteni az érzéseit talán,de ehhez neked is szerelmet kellett vallanod,ha így reagált valaki vissza neked,mert akkor van értelme annak amit írtál.
2015. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7 szerinti változat már érthető. De a kontextus nélkül nem hiszem hogy bárki is tudna mit mondani.


Gondolom valamin megsértődtél, amit a párod nem értett, és azzal indoklod az esetleg fokozott érzékenységedet, hogy szerelmes vagy. Aztán az is lehet, hogy valaki harmadik emberbe vagy szerelmes.


Inkább írd le rendesen mi történt.

2015. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Zsanett? XD
2015. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!