Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek a szerelmemtől, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szerelmemtől, hogy valamit beszól és rosszul esik, normális, hogy emiatt igyekszem kerülni?

Figyelt kérdés

Illetve állandóan ezt a számot hallgatom:

https://www.youtube.com/watch?v=1pFu0WxuN8M


Biztos, van nektek is olyan dal, amiről csak Ő jut eszetekbe.


2019. ápr. 14. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem féltem a szerelmemtől. Biztos jól választottál párt? 🤔
2019. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egy pár 😔 Pusztán plátói a történet..
2019. ápr. 14. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Te az F v. az L vagy?
2019. ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
L
2019. ápr. 15. 05:49
 5/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Na ennek aztán van értelme... sóvárogj csak utána nyugodtan, addig ő meghúz másik fél tucat csajt...
2019. ápr. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát most vagy próbálkozol nála, vagy sírsz egyedül.
2019. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy szereted?

Talizni kéne hívni, cseverészni, miegymás. (Nem jó olyannal letámadni valakit, hogy szerelmes vagy belé, de kezdeményezhetnél tényleg)

2019. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudja, de amúgy is összeférhetetlen lenne, mert a főnököm. 🙂 Most sóvárgok, mint egy hülye. 😂
2019. ápr. 16. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Rossz kifogás. Ez nem áthidalhatatlan akadály. Valld, be. Gyáva vagy, és nem mersz lépni, ennyi az egész. Sokkal könnyebb, titokban sóvárogni meg síránkozni utánna,tudom én azt. Dehát a te dolgod. Ha neked könnyebb lesz egy jókora "mi lett volna ha..." kérdést cipelni magaddal, ahányszor csak eszedbe jut, ez a kis plátói szerelmed, akkor hajrá. De én legalább megpróbálnám kipuhatolni, hogy tényleg olyan lehetetlen-e a dolog.
2019. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Sztem ő is vonzódik, mert sűrűn behívogat, amikor nincs ott a közvetlen felettesem, elég kedves tud lenni hozzám. Azt viszont kizártnak tartom, hogy kockáztatná a szuper pozícióját, a jó fizut. Nem éri meg neki a nadrágletolás.
2019. ápr. 19. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!