Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden csaj csak leráz, pedig mindig figyemles és kedves próbálok lenni és igyekszem adni is magamra?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Pont azért kellesz nekik mert figyelmes és kedves vagy! Jah nem...
2017. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Én is annyira figyelmes vagyok, hogy észrevettem ám, hogy a figyelmes szót figyemlesnek írtad.


Amúgy a minden csaj gondolom túlzás.

A figyelmes és kedves PRÓBÁLSZ lenni, az mit takar?

Hogyan adsz magadra?

Milyen lányoknál próbálkozol?

Te milyen vagy?

2017. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

1. lehet, hogy külsőre nem jössz be nekik

2. lehet, hogy nem is vagy ilyen, mint leírtad, csak megjátszod magad, és ők ezen átláttak

3. mert attól, hogy figyelmes és kedves vagy még édeskevés ahhoz, hogy legyen is belőle egy párkapcsolat

2017. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

Én nem vagyok figyelmes és kedves, ÉRDEKES az igen. Sőt én bunkó vagyok és őszinte. (mondjuk a bunkóságnak tudom hol a határa. Inkább vagyok őszinte, mint bunkó, de bunkón őszinte...)


és úgy tűnik engem nem ráznak le.

2017. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Ezt a kedvesség dolgot mindig úgy állítjátok be, mintha valami hatalmas extra lenne...

Nem jössz be nekik, vagy nem érdekled őket.

Te sem mész oda minden egyes nőhöz, csak aki bejön, nem?

2017. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#4 szép új világ!
2017. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Amúgy az a kemény, hogy én is amióta inkább teljesen magamat adom, sokszor akár bunkón őszinte vagyok, sokkal több nőnek és lánynak keltettem fel az érdeklődését. Régen is őszinte voltam, de más volt még a stílusom. Kedvesebb voltam - mondjuk úgy jöttem össze egy olyan lánnyal, akivel 7 évig voltunk együtt.

Szóval nem minden az hogy figyelmes vagy. Mert attól, hogy határozottabb vagyok, és jobban odamondom a dolgokat ha kell, attól függetlenül azokkal ugyanúgy figyelmes vagyok és tudok kedves lenni, akik fontosak. Sőt az átlag emberrel is laza és jófej vagyok, csak ha kell, akkor odaállok, és kiállok magamért, és megmondom a véleményem bármiről bármikor. Meg kell találni egy jó egyensúlyt, de csak úgy, ha az tényleg te vagy.

2017. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert a kedves, nyálas, hízelgő, mindig mosolygó kis papucs srácok nem férfiak a nők szemében. Inkább a lelki gondjaikat mondják el nekik arra jók. Amúgy taszítóak.
2017. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Mert csak érdekből vagy kedves és ezt megérzik.
2017. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nem biztos, hogy jót tesz neked, ha kiszolgálják az ízlésedet" ezt a számot tuti nekik írta....nekik kellett, hogy írja...

30/f

2017. máj. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!