Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Mennyire irreálisak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire irreálisak az igényeim, ha alábbi tulajdonságú (leírásban) pasiként olyan csajra vágyok, akinek ápolt/rendezett a fogsora és ne legyen hurkás testalkata?

Figyelt kérdés
Tehát lehet kicsit husis, csont sovány, tök mindegy, csak ne legyen hurkás a bőre/dereka stb. Illetve legyen higiénikus és rendezett a fogsora, mert enélkül szerintem a csókolózás kiábrándító. Főleg mivel én is éveket töltöttem fogszabályozással és átlag alatti pasim mivolta ellenére nagy hangsúlyt fektetek a szájápolásra. Más kikötésem nincs egy csajjal szemben. És most rólam: Alacsony (170) és sovány (55 kg) egyetemista srác vagyok, de most fogok elkezdeni kondizni, hogy izmosodjak. A testalkatom ellenére jóképű/intelligens és igényes vagyok, de nálam mindig az igényesség volt az elsődleges szempont, tehát nem vágyok szép, érzéki, forró csajokra csak akik eleget tesznek az alapvető higiéniás követelményeknek (amibe az ápolt fogsor és nem túlsúlyos testalkat szerintem beletartozik). Ezen információk birtokában elárulnátok, hogy tényleg hatalmasak-e az igényeim? (Ha valakit érdekel, akkor privátban küldhetek képet is csak írj egy kor/lakóhely kettőst)

2017. máj. 7. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi a kikötésed (kicsit vicces ez a fog fétis) akkor nincs gáz, ilyen lányt könnyen találhatsz azért:D
2017. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, de meglepodnel, hogy milyen sok embernek rohadnak a fogai meg napi egyszer jobb esetben fogat mosnak, fogorvost meg tiz eve nem lattak...
2017. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha csak annyi igényed van, hogy legyen sovány meg rendezett fogú, akkor kifejezetten alacsony igényeid vannak, elgondolkoznék azon, vajon megdugtál-e már minden második csajt lol.
2017. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem jok a fogaim, a testem is rendben, csak mar foglalt vagyok :-)
2017. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt megfogalmazod az igényeidet, azt körvonalazd, hogy te mit tudsz vinni a kapcsolatba. Mert a párkapcsolat (jó esetben) nem arról szól, hogy mit kapsz, hanem hogy mit adsz.
2017. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!