Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor mondjátok azt valakire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjátok azt valakire, hogy túl nagyok, illetve irreálisak az igényei?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Én akkor ha egy olyan ideálhoz ragaszkodik, amit szinte 0 valószínűséggel fog megtalálni a valóságban.


Pl. ha egy férfi olyan nőt akar, aki elméleti fizikus, de közben házias, gyönyörű, tökéletes alkatú, szűz, és ezek mellé 25 év feletti. :D

2016. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

amikor csóró, buta, ronda, igénytelen, de közben ő intelligens, gazdag, jóképű, igényes pasit keres :D mondjuk az ellentétek vonzzák egymást :D


23F

2016. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha nem mondom senkire.
2016. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt én sem igazán szoktam mondani. Ilyen szerintem inkább csak akkor fordulhat elő ha valaki anyagi szempontból vizsgál egy kapcsolatot de annak meg nem nagyon van értelme. Én el tudok képzelni szegényt is gazdaggal mert biztos, hogy van olyan kapcsolat ami így működik és több diplomást is egy szakmunkással. A szeretet, kötődés, megértés, vonzalom, kedvesség, öröm, boldogság nem pont ezekhez a dolgokhoz köthetők.
2016. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 cukilányka 0.0 ***** válasza:
0%

Ha nem jön be az illető :$


20L

2016. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Mikor el vár mindent készen hogy alá tegyenek, de ő maga semmit nem tesz bele
2016. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Kimondani nem szoktam, csak magamban jegyzem meg azokról az ismerőseimről, akiknek végtelen hosszúságú elvárásaik vannak leendő párjukkal szemben, de a töredékét sem tudják viszonozni. És ha erre felhívja valaki a figyelmet, akkor meg vannak sértődve, hogy márpedig ez nekik jár. Ehhez csak gratulálni tudok...
2016. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Fél falut végig kefélt, de szűz nőt akar, mert neki az jár.

Dagadt, igénytelen szar, de a nője nem lehet 65 kg fölött.

Nincsen semmije, de a másiknak legyen kocsi, lakás, meg miafa$zom.

2016. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ki járt itt lepontozgatni, elnézést, de véleményem szerint többségében korrekt válaszok születtek.


Mondjuk az, hogy nem jön be, azt nem értem, ez nem indok. :-)

2016. jún. 28. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!