Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl válogatós vagyok, nagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl válogatós vagyok, nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

Szóval van 2 munkatársam(barátom) mind a 2 már családanya, és ők mondták nekem hogy jobb lenne ha lejjebb adnék az igényeimből, és ne válogassak ennyit a lányoknál mert így soha sem lesz normális kapcsolatom. Mert mindig találok valami kis apró hibát ami miatt szakítok, hogyan tudnék ez ellen tenni hogy ne zavarjanak ezek az apró dolgok ?

Úgy már próbáltam hogy eldöntöm hogy nem fog érdekelni, de akkor egy ideig tűröm tűröm de utána sokkal nagyobbat robban és több hibát is felfedezek...


23/f



2016. máj. 21. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Na kivancsi lennek te hogy nezel ki..tuti talalnek 1001 hibag. Remelem egyedul maradsz es megkimeled szegeny lanyokat.


26N

2016. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen bennem is lehet hibát találni, én sem vagyok hibátlan... de én remélem nem maradok egyedül.
2016. máj. 21. 17:42
 3/13 CptTomato ***** válasza:

Látatlanban/ismeretlenben is azt mondom igazuk van (az anyukáknak)


F/28

2016. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha tudod hogy benned is van hiba ne vard hogy tokeletes csajod legyen...megall az eszem ilyen hulyeken. Elso voltam.
2016. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hogyan tudnék ez ellen tenni hogy ne zavarjanak ezek az apró dolgok ? Beleírtam ezt is a kérdésembe... lehet hogy hülye vagyok de próbálnék rajta változtatni...
2016. máj. 21. 17:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Irj peldat mi szokott zavarni..erdekelne.
2016. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nagyon hülyeségek, de volt már olyan hogy a lány szemfoga furcsán ált, az elején nagyon megfogott a mosolya és utána egy idő után elkezdett zavarni, de az elején meg kifejezetten tetszett. Vagy pl megismertem egy lányt mondjuk úgy közép barnán, elkezdett szolizni és szinte néger lett. Vagy megismertem egy hosszú hajjal, és utána levágatta rövidebbre és egyáltalán nem ált jól neki. Vagy én minden étkezés után ha tudok fogat mosok, vagy rágó és erre is próbáltam rávenni pár lányt néhányan ezt nem akarták.
2016. máj. 21. 18:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól függ eddig milyen sikereid voltak a nőknél.


Én 23 éves létemre eddig kilenc nővel szexeltem, azon belül hárommal voltam tartós kapcsolatban. A leghosszabb kapcsolatom 1,5 éves, ami jelenleg is tart.


És te? Ha még szűz vagy, vagy ilyesmi, akkor bizony mindenképp leadhatnál, mert ez a tény önmagában elég jól megmutatja hogy nagyok az igényeid

2016. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jesszus..kimondott faszsagok xD most meselj magadrol. Vagy inkabb dobj fel egy arckepet,hogy mi is elmondhassuk a sok sok apro vagy nagyobb hibad..aki ilyeneken kiakad, vagy ugy gondolja hogy meg teheti, annak bizony igen jol kell kineznie. Ezek szerint jo pasi vagy. Ugyhogy hajra.
2016. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Akkor talán annyira nem is fogtak meg, mert ha valaki nagyon megtetszik, akkor elfogadod őt, ha a későbbiekben változik is a külsejük.

Ezen nem tudsz változtatni, amíg a saját bőrödön meg nem tapasztalod, hogy milyen az, amikor évek múlva sem lesz melletted senki.

Na majd akkor ha mélyen magadba nézel és átértékeled az életed, majd meglátod, hogy össze fogod tenni a két kezed, ha lesz valakid. És majd megtanulod elogadni az embereket a saját "kis" hibájukkal.

2016. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!