Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl válogatós vagyok, nagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl válogatós vagyok, nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

Szóval van 2 munkatársam(barátom) mind a 2 már családanya, és ők mondták nekem hogy jobb lenne ha lejjebb adnék az igényeimből, és ne válogassak ennyit a lányoknál mert így soha sem lesz normális kapcsolatom. Mert mindig találok valami kis apró hibát ami miatt szakítok, hogyan tudnék ez ellen tenni hogy ne zavarjanak ezek az apró dolgok ?

Úgy már próbáltam hogy eldöntöm hogy nem fog érdekelni, de akkor egy ideig tűröm tűröm de utána sokkal nagyobbat robban és több hibát is felfedezek...


23/f



2016. máj. 21. 17:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Rosszult állt a szemfoga.... :D :D :D :D hát ez mekkora!!! Gratulálok!! Te meg olyan vagy biztos, mint aki most lépett ki egy címlapról.
2016. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg baromi egyszerű a képlet: nem szeretted azokat a lányokat, akikkel apró h.ü.lyeségek miatt szakítottál. Te is megeszed ezt a sok sz.a.rt, hogy egyedül nem élet az élet, és muszáj keresned a párodat (bocsánat, csak valakit), mert csak. Mert a többieknek is van. Igaz, hogy a háromnegyede egy rakás sz.ar, de van. Ugyanezen okból van nekik is: mert csak, mert a többinek is van. Satöbbi...

Ezzel nem leh.ü.lyézlek (a társadalom 90%-a benyalja, én is benyaltam anno), csak tényt közöltem.

A lényeg, hogy ez nem így működik, hogy "add lejjebb az igényeket, különben nem lesz csajod". Persze, lehet így is, csak akkor boldogtalan leszel (gondolom ezt nem kell kifejtenem), és emiatt a barátnőd is az lesz. Ha zavarnak ezek apró dolgok, de annyira, hogy szakítani is képes vagy miattuk, akkor nem jó emberrel voltál együtt és kész. Ha igazán megszeretsz valakit, nem lesz ilyen gondod. Ill. lesz, de csak kb. 3 év után, amikor leszáll a köd, de ideális esetben a köztetek addigra kialakult kötelék és a közös jövő képe... stb. fontos lesz annyira, hogy meg akarjátok menteni/tartani, és sikerülni is fog, ami után még szilárdabb lehet a kapcsolatotok, mint előtte...

Jáj, de nagyon túlszaladtam. xD

A lényeg: nem nagyok az igényeid (ha rám hallgatsz, nem maradsz olyan kapcsolatban/alakítasz ki olyan kapcsolatot, amiben ennyire frusztrál valami, csak mert ezt mondták a kolleganők), csak nem megfelelő emberekkel voltál együtt.

2016. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%
Szegény lányok, akikkel összejöttél. Micsoda egy felszínes alak vagy, ha elvetted az ő önbizalmukat, akkor egy normális sráccal is félni fognak majd összejönni. Kár, hogy nem egy erős személyiséggel megáldott lánnyal jöttél össze, az úgy lealázott volna, ahogy illik.
2016. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!