Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok lennének az igényei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok lennének az igényeim azért nem tálalom a párom?

Figyelt kérdés

Átlagos vékony sportos nő vagyok. Türelmes nem hisztis szeretni tudó.

Amire vágyok az az hogy tudjon szeretni legyen okos tudjak vele jókat beszélgetni érzelmes legyen. Külsőbe csak annyi hogy ne legyen igénytelenül elhízva. De volt már állítólag nagyon csúnya párom is. De en6szerettem mert figyelmes volt.

Olyanok hogy egzisztencia nem érdekel. Tőlem lehet nagyon szegény és munkanélküli is viszont fontos hogy akarjon dolgozni keressen munkát.

Barátnőim szerint nagyon kevés ilyen pasi van és emiatt nagyok az igényeim.


2016. máj. 12. 07:18
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Amúgy 28 éves vagyok és már két éve keresem a párom de borzalmas. Vagy csak szexet akar a legtöbbje vagy bunkók vagy beképzeltek és a pénzükkel villognak stb. Egyszerűen nem tudnék ilyen pasikkal lenni
2016. máj. 12. 07:26
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Hazugság! Egy barátnőd sem mondott ilyet! Otthon ülsz a szobában, nem mozdulsz ki, nem keresel kontaktot más emberekkel ezért vagy elkenődve. Csak sajnáltatod magad mint oly sokan. Én nem fogok segíteni, más sem fog, senki sem fog. Akkor lesz benőve a fejed lágya (akárhány éves is vagy) ha végre teszel a saját boldogságodért. Játszd le szépen magadban mi a neked fontos, mire van szükséged és tegyél érte. Rinyálni könnyű! Remélem segítettem!
2016. máj. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Nos, ezek elég alap igények.

A kedves barátnőid talán olyan társat akarnak, aki nem szereti őket, nem tudnak vele beszélgetni és nem hajlandó dolgozni? LOL

Ne haragudj, de ez elég vicces kérdés. Ha valaki ezeket a minimálisnál is kevesebb dolgokat nem abszolválja, akkor mégis minek legyél vele???

2016. máj. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
"Amúgy 28 éves vagyok és már két éve keresem a párom de borzalmas. Vagy csak szexet akar a legtöbbje vagy bunkók vagy beképzeltek és a pénzükkel villognak stb. Egyszerűen nem tudnék ilyen pasikkal lenni" Határozottan benned van a hiba. Keress más típusú embereket. Másnak sikerül, akkor neked is!
2016. máj. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De az egész világ ebből áll hogy szex önzőség pénz bunkóság
2016. máj. 12. 07:35
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Az előző vagyok.

Most olvastam: "Vagy csak szexet akar a legtöbbje vagy bunkók vagy beképzeltek és a pénzükkel villognak stb. "


Akkor te nem is keresel, vagy rohadt rossz helyen, vagy nagyon rossz az ember ismereted, és vonzod a hülyéket.

Mindenféle (főleg ezen az oldalon olvasható) híresztelésekkel ellenben az emberek többsége normális, és normális kapcsolatot akar.


A kérdésedet olvasva inkább az lehet a baj, hogy érződik rólad, hogy semmi elvárásod nincs egy kapcsolattól, csak legyen, és ezt használják ki.

Az igényeid nem magasak, hanem inkább alacsonyak. Persze ez attól is függ, hogy te mit tudsz nyújtani, milyen érzelmi és értelmi szinten mozogsz.


Ha nem kamu a kérdés, akkor a barátnőket is ideje lenne lecserélned.

2016. máj. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%

"De az egész világ ebből áll hogy szex önzőség pénz bunkóság"


KAMU!!!!!!!!!!!

2016. máj. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#5 Ez alapján te a nőgyűlölő férfi női megfelelője vagy.
2016. máj. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7.Miért kamu? Ezt látom tényleg annyi ilyen pasi van amelyik meg normális az már rég házas. Múltkor is randiztam egy pasival és végig a vállalkozását mesélte hogy milyen jól megy stb. Mit érdekel ez engem? Normális érték rendű férfiak egyszerűen nincsenek.

Esetleg érdemes lenne egyházközösségekben ismerkednem?

2016. máj. 12. 07:46
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha már ilyen kijelentéseid is vannak, mint az előző hozzászólásodban, akkor igen, érdemes akárhol keresgélned, ahol találhatsz egy férfit, aki elvisel majd. És igazából sok sikert is hozzá
2016. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!