Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok lennének az igényei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok lennének az igényeim azért nem tálalom a párom?

Figyelt kérdés

Átlagos vékony sportos nő vagyok. Türelmes nem hisztis szeretni tudó.

Amire vágyok az az hogy tudjon szeretni legyen okos tudjak vele jókat beszélgetni érzelmes legyen. Külsőbe csak annyi hogy ne legyen igénytelenül elhízva. De volt már állítólag nagyon csúnya párom is. De en6szerettem mert figyelmes volt.

Olyanok hogy egzisztencia nem érdekel. Tőlem lehet nagyon szegény és munkanélküli is viszont fontos hogy akarjon dolgozni keressen munkát.

Barátnőim szerint nagyon kevés ilyen pasi van és emiatt nagyok az igényeim.


2016. máj. 12. 07:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

" Múltkor is randiztam egy pasival és végig a vállalkozását mesélte hogy milyen jól megy stb"


Hát basszus, akkor keress egy lúzert, aki arról tud csak beszélni, hogy mikor kapcsolják ki nála a villanyt.


Te tele vagy mindenféle komplexusokkal, előbb azokat kezeltesd, utána ismerkedj.

2016. máj. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11. Az a lúzer aki ezzel kérkedik.

Én nem a pénzt keresem egy kapcsolatban azt megteremtem magamnak hanem az érzelmet

2016. máj. 12. 08:34
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

Senki nem mondta, hogy a pénzt kell keresni, de az emberhez a munkája is hozzátartozik, nem csak a nyálas csöpögés.

Az első randin az emberek ismerkednek, mesélnek magukról, a munkájukról, mindenről, az érzelmek később jönnek.


Egyre biztosabb vagyok abban, hogy trollkodsz, rosszabb esetben valami nagyon el van csúszva benned.

2016. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is trollkodsz, és nagyon bénán csinálod, vag nem trollkodsz, és egyszerűen njncs szerencséd.


Az "érdemes egyházközösségekben nézelődnöm" alapján inkább az előbbire tippelnék, de ha ennek ellenére az utóbbi, akkor várom a privát üzeneted. :) de mi volt 2 évvel ezelőtt?

2016. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%

Csak gratulálni tudok a válaszadóknak!!

Itt van végre egy normális értékrendű nő, aki az érzelmet keresi és máris lúzert keres, meg csöpögős, meg trollkodik és társai.

Ne törődj velük, láthatod, pontosan ezért nehéz megtalálni a párodat, mert ennyire anyagias, szexközpontú világban élünk, sajnos, most ez a pár hozzászóló nagyon tükrözi a világot. Ilyen nőből kéne hogy több legyen, de sajnos nincs.

Nagyon remélem hogy megtalálod a párodat minél előbb.

2016. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%
#15 a legtöbb dolog amit állítasz az jogos, fogadni mernék hogy az életedet már nem tennéd fel arra hogy a kérdező nem trollkodik, mert te is pontosan tudod hogy tele van az ország normális értékrendű férfiakkal, akik nem csak szexpartnert keresnek, nem bunkók, és lehet velük normális dolgokról beszélni.
2016. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, mesélt a munkájáról, a céljairól, és te máris pattintottad. Mit szeretnél, miről beszélgessenek veled első randin? Mi iránt érdeklődtél vele kapcsolatban, ha ez a téma nem érdekelt? Nőként is lehet témát váltani, irányítani picit a beszélgetést, amíg nincs olyan téma, ami mindkettőtöket érdekel.

Én fiatalabb vagyok nálad, de már ennyiből is borzalmasan gyerekes, ráadásul negatív személyiségnek tűnsz, aki mindenben a hibát keresi, aztán kesereg. Szóval, nem biztos, hogy másokkal van a baj.

2016. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"mert te is pontosan tudod hogy tele van az ország normális értékrendű férfiakkal, akik nem csak szexpartnert keresnek, nem bunkók, és lehet velük normális dolgokról beszélni.

"


Így van.

2016. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem is az az érzésem, hogy túl alacsonyak az elvárásaid a potenciális társsal szemben, viszont magát a kapcsolatot idealizálod.

Az természetes, hogy ismerkedéskor az ember, mint egy kirakatban megmutatja magát, és lehetőleg érdeklődést vár el a másiktól.

Nem tudom, miért gond az egy ismerkedős beszélgetés alkalmával, ha egy férfi büszke a sikereire... ezzel pont a figyelmed próbálja felkelteni (bár tényleg van olyan, amikor túlzásokba esnek, ezt nem vitatom).

Nem tudom látatlanban, hogyan zajlott az ominózus beszélgetés, de nálam egy ismerkedős randi úgy nézett ki, hogy beszéltünk az életünkről, ami nyilván a másik számára még idegen volt, de azért igyekeztünk kölcsönösen érdeklődést tanúsítani egymás iránt. Nem csak hallgattam, hanem én is beszéltem magamról, azokról a dolgokról, amikre büszke vagyok (nem lehet, hogy nálad ez a rész hiányzik, és ezért zavar, ha a másik eléd teszi a saját sikereit?).

Az érzelmek csak azután jönnek, ha már megvan a kölcsönös szimpátia. Ha valaki az első randin már közös jövőt kezd el tervezgetni, az borzasztóan riasztó és hiteltelen: biztos lehetsz benne, hogy nem NEKED szól, hanem bárkinek, aki ott ülne a helyeden.


Az a gyanúm, hogy a saját életedben keresendő a probléma oka... az, hogy egzisztenciálisan ennyire alacsonyra teszed a lécet, arra utal, hogy te magaddal vagy elégedetlen ezen a téren. És amíg a saját görcseiddel és frusztrációiddal vagy elfoglalva, garantáltan nem fogsz tudni kapcsolódni egy másik emberhez.

2016. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!