Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek a barátnőm örülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm örülne, ha ilyennel jegyezném el? Nektek tetszene?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 20. 21:11
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
58%
A karikagyűrű nálam az eljegyzési gyűrű, de ez, mint egy átlagos gyűrű sem tetszik, nekem túl sok. Tehát nálam nem lenne nyerő, de ez egy teljesen irreleváns válasz, mert a barátnődnek kell, hogy tetszen, őt meg nem ismerem.
2015. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Szerintem szép, és tudod, hogy a sárga aranyat nem szereti, illetve szereti a kiálló köveset, ez eddig stimmel is, és azt is, hogy nem akar drágát. A kérdés még esetleg az lehet, hogy a sok köves tetszik-e neki, vagy az egyköves, mint pl. az ilyen stílusú:

[link]

2015. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem gyönyörű :) Visszafogott, mégis elegáns :)
2015. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Nagyon szép gyűrű..nekem is ilyen tetszik
2015. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit sok a kő, az egyszerűbbek jobban tetszenek. Meg nekem volt már ilyen gyűrűm, mint amilyet linkeltél (kiáll nagyon a kő) és sajnos beleakad mindenbe.
2015. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Egyrészt túl drága, nem merném hordani. Másrészt nem szeretem az olyan gyűrűt amiben nagy kőből csak 1 van. (Az enyémben 3 van egymás mellett, és nem áll ki ennyire).


De persze ha a barátnődnek olyan az ízlése mint a nők nagyobb részének, akkor biztos tetszeni fog neki.

2015. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Nekem a gyűrű stílusa tetszik, csak ez a "virág alakú" kő nem tetszett sosem. Inkább a négyzet alakúra szavazok. De objektíven ez egy szép gyűrű.
2015. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Amúgy mi ez a beleakad dolog? Én sosem értettem, immáron 5. éve hordok olyan gyűrűt (nem eljegyzési, magamnak vettem) amiben két db kiálló kő is van. Kiállóbak már nem is lehetnének. Nem mondom, hogy soha sehova nem akadt be, de nem vészes és nem is esett ki.


Na mindegy, tudom, hogy van aki a sima gyűrűt sem képes elviselni magán, de azért nem olyan vészes ez a dolog ám!

2015. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Huha....nekem nagyon sok a kő....inkább legyen egy, de az gyémánt :) Ennyiért már olyat is kapnál. De ez ízlés kérdése.
2015. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
NAAA??? Tetszett neki??? Mi volt?
2015. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!