Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek a barátnőm örülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm örülne, ha ilyennel jegyezném el? Nektek tetszene?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 20. 21:11
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
64%
Nekem tetszene, van már hasonló gyűrűm. De a barátnődet nem ismerem. Ha az ő barátnői azt mondják, hogy tetszeni fog neki, akkor szerintem bízhatsz bennük. :)
2015. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
78%

Ha a barátnődnek ezek a fazonok tetszenek, akkor biztosan sikeres lesz. :-)

Én hordtam ilyet csak úgy, de nekem nem jött be, engem tényleg zavart, hogy kiállt a kő, és folyton lehúztam az ujjamról munkában. Kesztyűben is kényelmetlen volt. Persze ez én vagyok. Másnak attól még lehet pont ez a befutó, nem vagyunk egyformák. :-)

Sok boldogságot nektek!

2015. febr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Úgy látom eddig a többségnek tetszik. Mindenkinek megy a zöld kéz.
2015. febr. 21. 00:09
 24/42 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem az "esetem" ez a gyűrűtípus, de a barátnőd ízlését nem ismerem.

Sok boldogságot.

2015. febr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem tetszik, nekem túl csicsás.
2015. febr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%
Olyat vegyél amiben könnyű mosogatni.
2015. febr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem gyönyörű!!! Sok boldogságot! :-)
2015. febr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nagyon szép. Azt lenne jó kipuhatolnod hogy a fehéraranyat kedveli-e jobban vagy a sárgát. Sokan vannak akik csak a sárga aranyra esküsznek és csalódásként élik meg a fehér aranyat is, ezüstöt is, mert azt mondják hogy nem illik a többi ékszerükhöz.
2015. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
A sárga aranyat nem szereti, ez biztos.
2015. febr. 21. 12:10
 30/42 anonim ***** válasza:
64%

Nekem tetszik hogy fehér arany, mert a sárgát nem annyira szeretem. De a kiálló kő zavarna mert amúgy ha nagy ritkán hordok gyűrűt, az is sima. Szokatlan lenne és zavarna a munkában/házimunkában.

Nem ismerjük a barátnődet, azt írod szerinted ő ilyet szeretne.

Ha engem mégis ezzel kérnének meg, természetesen örülnék, hiszen ez csak jelkép.

2015. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!