Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ilyen létezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen létezhet vagy csak a filmekben van? Te találkoztál már ilyennel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel együtt vagy valakivel már évek óta,elmentek egy társaságban,tegyük fel te vagy a nő,a pasiddal vagy együtt a társaságban.Majd egy régi ismerős odalép hozzád, és meg akarja kérni a kezedet a pasid jelenlétében.Ilyen létezik szerintetek,hogy valaki ezt meg merje csinálni?:D

Vagy te találkoztál már ilyennel?Remélem érthető a sztori.


2015. jan. 27. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy volt már ilyen, az alkohol nagy úr.. Elküldeném, hogy igyon még egy kicsit.. :D
2015. jan. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ez a lánykérés legalább valóban meglepetés. Nem úgy, mint amikor már évek óta együtt élnek.

Minden előfordulhat.

2015. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha az illetö elég idióta, akkor esetleg.


Velem történt olyan, hogy a barátommal - már nem egészen új kapcsolatban - voltunk társaságban. Egyszer csak odajött egy régi ismerös, akivel azért szakadt meg a kapcsolat, mert igen nyíltan hangoztatta, hoyg szeretne velem kapcsolatot, de kizárólag a szex érdekelte.

Most odaállított és megkérdezte, hogy "ugye most már lefekszel velem, jobb vagyok, mint a barátod"


Gondolhatod, hirtelem azt sem tudtam, hogy nevessek vagy sírjak meglepetésemben ekkora szemtelenség hatására, aztán röviden elküldtem a fenébe.


Szóval van néhány ember, akinek igen furcsán müködik az agya....

2015. jan. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyék mindig voltak, persze, lehet ilyen. Jó eséllyel merev részeg a fazon. :)
2015. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Velem volt hasonló, szakítás után kérték meg a kezem, miután már feltűnt a következő párom a színen. Teljesen felháborodtam, hogy meri ennyire semmibe venni a döntésemet. Én szakítottam, mert nagyon undorítóan viselkedett velem, több esélyt is eljátszott, és ezek után még volt bőr a képén felajánlani, hogy hozzáköthetem az életemet.. van, aki nem tudja elviselni, ha nem úgy van valami, ahogy ő akarja. Az ominózus eset egyébként társaságban történt, miután követett az otthonomtól oda, ahova mentem.
2015. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nyilvános lánykérés jó manipuláció, mert nehéz úgy nemet mondani rá, hogy ne tűnj a világ legnagyobb bunkójának. Gondolom, ez is szerepet játszik.
2015. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Így én is még csak szexuális ajánlatot kaptam, de azt többet is. Mondjuk ezt sem tudom értelmezni... Főleg ha még az ajánlattevő párja is ott van a helyszínen. Furák a ffiak... lehet tényleg az alkohol miatt bátorodnak fel ilyenkor.
2015. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!