Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek a barátnőm örülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm örülne, ha ilyennel jegyezném el? Nektek tetszene?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 20. 21:11
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem tetszik. Szerintem ne a barátnőjét meg rokonait kérdezgesd, hiszen nem nekik veszed. A barátnődtől kéne megkérdezned, hogy neki mi tetszik.
2015. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
53%

Imádom! Ugyan ilyenem van, csak nekem gyémánt van benne, nem cirkónia.

Szerintem csodaszép! :-)

2015. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim válasza:
53%
21:58 asal egyet ertek ,ha azt szeretned hogy minden nap az ujan legyen akor ne ilyen kiálot válasz !A párom szinte ugyan ilyenel jegyezett el csak gyémánt van benne és szinte sose hordom mindenbe beakad és en félek hogy kiesik a gyémánt ! Vettem enis magamnak par evel ezelött ilyent feher arany sima kövel 3 hétig tarott mindenhova beakadt és eltünt a kö belöle ! Nem mindenapod viseletre vannak ezek a gyürük kitalálva ! gyönyörüek nagyon és ez a gyürü is !(én szvem szerint j9bban örültem volna egy laposnak minden nap az ujamon lenne :) )
2015. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
53%
22:09 vagyok elnezest a zavaros helytelen irásért kütyasétáltatas közben sötétben irok
2015. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim válasza:
42%
Szerintem gyonyoru. Ne aggodj ja, ilyennel kered meg a kezed biztos, hozzad megy.
2015. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon szép. A barátnődet nem ismerem, de nekem tetszene.

25N

2015. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a laposak nem tetszenek neki, csak az ilyen stílusú kövesek. Azt nem tudom, hogy ez konkrétan bejön-e neki, de hasonlókra már mondta többször, hogy mennyire gyönyörűek.

Gyémántot nem akarok, mert jóval drágább, és ő is félne hogy elhagyja. Ha esetleg ebből kiesnek a kövek, akkor könnyen lehet pótolni.

2015. febr. 20. 22:20
 18/42 anonim ***** válasza:
53%
Ez csodaszép. Nekem pl. ilyen stílusú az álomgyűrűm :)
2015. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
66%

12-es vagyok.

Cáfolnék! Én 3 éve hordom, minden nap. Semmibe se akad bele, nem is zavar. A kő se esett ki belőle és nem is féltem, hisz minőségi darab, nem esik csak úgy ki!

De persze sokkal drágább.

2015. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
49%
Szép gyűrű, nekem tetszene.
2015. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!