Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi idő után "helyes lenne" már az eljegyzés? (én vagyok a lány)

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok, ő 30. 1 éve együtt lakunk, másfél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, jól elvagyunk. Tűkön ülve várom már a nagy pillanatot, már mondta hogy váratlanul szeretné meg beszélgetünk is róla, persze nem konkrétumokat, de annyira vágyom rá! :) Bár anyagilag nem állunk jól, ez tény, de nem az ára számítana... Tudom hogy az csak egy gyűrű stb. de maga a gesztus hogy velem szeretné leélni az életét...
2014. jún. 29. 12:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
63%
Melyik irigy nyomorék vénkisasszony pontozza le azokat a válaszokat ahol az eljegyzést támogatják?
2014. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
72%

Én az összes ilyen kérdésre azt szoktam mondani: én és a párom 10 éve vagyunk együtt (nagyon fiatalon jöttünk össze) és még nem kérte meg a kezem.

Szóval másfél év azért nem a világ, hogy azt lehessen mondani, hova húzza még az időt? Inkább már én mondhatnám ezt.=D De nem teszem, felesleges azon gondolkozni, ideje lenne-e már vagy korai? Ha akarja, megteszi, de lehet, 5 év múlva sem.

2014. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
69%

mi is másfél éve vagyunk együtt, előtte barátok voltunk egy évig. Fél éve együtt élünk, anyagilag szerencsére megvagyunk, és én is várom már, hogy megkérjen, csak én ma holnap már 26 éves leszek, Ő valamivel fiatalabb nálam. Amit fentebb is írtak, lehúzni 8-12 órát a munkahelyen és utána összerámolni, főzni és még törődni is a másikkal iszonyat nehéz, mi még most tanulgatjuk és néha van is emiatt súrlódásunk épp elég. Nekem 6 év munkaviszony van a hátam mögött, neki harmad annyi sem, aktívabb mint én, néha nehéz vele lépést tartani, de igyekszünk tolerálni a másikat.

Én is vágyom rá, beszélgetünk is róla és Őt ismerve már pontosan tudja, hogy mikor és már csak napok kérdése, de mi össze is házasodunk egy fél éven belül. Ha nem házasodtok össze max 1 éven belül, akkor nincs sok értelme. Tesómék is évek óta jegyben járnak, esküvőre nincs pénzük és én el is mondtam a páromnak, h csak akkor kérjen meg, ha fél évre rá össze is házasodunk

2014. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
90%

lehet később is házasodni. Mi majdnem másfél évet voltunk jegyesek, 17 hónapig, mert 1 hónap együtt járás után kérte meg a férjem a kezem, és nem haltunk bele hogy nem fél, 1 év múlva volt esküvő. Mikor megkért , már nagyjából megbeszéltünk mindent az esküvővel kapcsolatban, aztán vártuk, hogy vége legyen a sulinak, és elkezdhessünk összeköltözni, meg dolgozni. És fél évre rá házasodtunk.


Simán lehet 2 évet is jegyben járni. Nem lesz semmi bajotok.

2014. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Picivel több mint másfél év együttélés után kérte meg a párom a kezem. Fél év után költöztünk össze. Igaz mi 5 évvel idősebbek vagyunk nálatok. Várj türelemmel. A legváratlanabb időpontban a legjobb, nálunk is így volt, elolvadtam. :)
2014. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Mekkora király, hogy röpke 3 év alatt sem változott semmi. :))
2017. júl. 23. 04:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!