Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 20 évesen,6 év járás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen,6 év járás után eljegyzés?

Figyelt kérdés
Utána persze még évekig jegyben járnánk, csak az egyetem végén, stabil állás után lenne az esküvő
2014. jún. 27. 10:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne jegyezzétek el egymást még. Csak amikor majd 1 éven belül meglenne az esküvő. Azért mondom, mert igy a varázs is elmúlik... Meg az egyetemen mire kellene a gyűrű? hogy mindenki láthassa, s ne tudjanak a fiúk közeledni? Attól még barátkozhatsz, amitől van egy komoly párkapcsolatod. Én nem vagyok 6éve együtt, sőt még két éve sem, de az ujjamon már ékeskedik egy szimbólikus gyűrű, de ez még nem a jegygyűrű. Majd ha befejezem az egyetemet és elinditom az életem, akkor jöhet az a gyűrű. Vagy az egyetem végeztével is nagyon boldogá tenne egy ilyen ajándék.
2014. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem pedig jó ötlet! Megvan annak is a varázsa,hogy ő a menyasszonyom,vőlegényem!
2014. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
úgy terveznénk, hogy csak ő kéri meg a kezemet, semmilyen nagy felhajtás, csak egy "szimbolikus gyűrű"
2014. jún. 27. 11:07
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne, ha nektek így jó?
2014. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%

Hülyeség.


És én ezt nem számítanám 6 évnek, mert tök más, ha 20 éves korodtól 26 évesig élsz együtt valakivel, vagy 14-től 20-ig, amikor még anyuci dug ágyba.

2014. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%

Az a varázs is elmúlik egy idő után. És az kevesebb mint 2 év átlagosan. kedves 2-es válaszoló. Az én ujjamon 1 éve itt van a gyűrű és nem bánom, de a varázsa már nem ejt mámorba. Mindig mosolygok és szép emlékekkel tölt el, ha nincs velem és nézhetem, tudom azáltal is, hogy velem van, de a varázst meg kell hagyni az esküvő előtt max egy évre, úgy az igazi.

De persze nem kell úgy cselekedni, ahogy én mondom. Egy szimbólikus gyűrű jöhet, de szerintem még ne eljegyzés. Az ideje ugyan ott van, de azt tényleg csak az esküvő előttre tartogassátok. :)

2014. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
49%

Én 14 éves korom óta vagyok az - azóta már - férjemmel. Köszönjük, jól vagyunk.


Ha nektek így jó, legyen eljegyzés! Nekünk nem volt nagy felhajtás, meglepetésszerű volt az egész, megkérte a kezem gyűrűvel, nagyon örültem. Utána többen mondták, hogy "kell" rendezni "hivatalos" eljegyzési bulit, de nagy ívben tettünk erre, egyikünk sem szereti a felhajtást, meg középpontban lenni. Nem is lett rögtön esküvőnk, csak egy pár év múlva. Jó volt így.


Viszont azt nagyon ajánlom, hogy költözzetek össze, remek alkalom a még jobban összecsiszolódásra, a közös élethez való belerázódásra.

2014. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Akarod kérd meg a kezét, sokat nem változtat a dolgon ha nem lesz jövőre házasság, de nincs is aj vele.
2014. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

gyerek szerelemböl ritkán lesz hosszu, szép, tartos házasság...


naponta többször is kerülnek fel ide kérdések, hogy mit csináljanak 22-23 évesen (6-8év együttlét után).. egyedül egy gyerekkel.. a "férjük" el kezdett bulizni, inni, flörtölni másokkal...stb. teljesen normális, hogy egy 23-24 éves srác alkalmatlan a házasságra. az meg egyértelmü, hogy nem lesz tartos a dolog. tekintsünk el azoktol, akiket 16 évesen teherbe ejtettek és immáron 40 éve élnek "boldog", képmutato házasságban..illetve azoktol is, akik férjhez mentek 20 évesen és most 24-25 évesek.. és itt kommentelnek. ritka az, amikor valoban elsö tini szerelemböl lesz hosszu házasság (hosszu min. 15 -20 év)

2014. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
33%
Ritka de nem lehetetlen, én pl többet is ismerek szóval nem kell egyből nekiesni a kérdezőnek.
2014. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!