Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 20 évesen,6 év járás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen,6 év járás után eljegyzés?

Figyelt kérdés
Utána persze még évekig jegyben járnánk, csak az egyetem végén, stabil állás után lenne az esküvő
2014. jún. 27. 10:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
ha nektek ezjo, miert ne. az eljegzyessokat nem jelent ma mar... tudom rosszmajunka tunik, de ez a tapasztalat.
2014. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
49%

Kilences, mekkora hülyeséget írsz..


Én nem egy olyan házasságot ismerek, ahol már gyerekek is vannak, és szépen boldogan élnek, gimnáziumi osztálytársként ismerkedve meg.


Az ember személyiségén múlik, hogy sikeres lesz-e a házassága vagy nem, és nem az életkorán.


Lehet fiatalnak lenni úgy is, hogy házastársa van, nem kell promiszkuitásban élni.

2014. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha együtt sem élnek, akkor sok értelmét nem látom.
2014. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó nagyszüleid sem éltek együtt házasság előtt.

Mindenki azt csinálja amit akar. Nektek így jó akkor hajrá.

2014. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
De a nagyszüleim 1920-ban születtek. Ennyi erővel óvszert sem használtak és dézsában fürödtek falun, akkor most is csináljuk ezt?
2014. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
41%

Nekem olyan komolytalannak tűnnek azok az eljegyzések, ahol még kilátásban sincs az esküvő.

Az is kellemetlen, mikor valaki évekig jár jegyben.


Hova siettek? Min változtat a gyűrű?

Fejezzétek be a tanulmányaitokat, keressetek munkát, költözzetek össze, jelentkezzetek be az anyakönyvvezetőhöz, és akkor jegyezzétek el egymást.

2014. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem kéne, de nyilván a ti kapcsolatotokban nem én vagyok a mérvadó.


Az miért furcsa vagy kínos, ha az eljegyzés után sokáig nincs esküvő?

2014. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
73%

Ha együtt éltek oké (vagy eljegyzés után összeköltöztök), de amúgy felesleges szerintem illetve nevetséges. Mi az egyetemen kiröhögjük azokat akik 'juj eljegyzés' utána meg évekig jegyben járnak.. miközben semmi élettapasztalatuk nincsen, otthon laknak anyuval.


De az is lehet h idősebb a párod esetleg, ugy siman lehetne. Mi úgy tervezzuk hogy suli utolso félévében már baba project is beindulna. Magyarul nekem is egyetem alatt esedékes ez. De mi együtt élünk illetve a párom idősebb (dolgozik már az egyetemmel végzett) + nekem 6 év a suli szóval addigra én is elég idös leszek.

Szerintem ezaz egész dolog olyan varázslatos hogy eljegyzés.. huuu bejelentitek a csaladnak.. mész ruhat probalni esküvői helyszíneket nézegetsz ..:) szerintem sajat magadnak rontod el a varázst ha évekig leszel menyasszony.

Vagy akkor teremtsétek meg a feltételeit h együtt tudjatok lakni legalább pl diákmeló a suli mellett. Költözzetek külön stb.

Persze ez csak az én véleményem, tegyétek azt amit éreztek és legyetek boldogok :) vegülis a boldogságotok a legfontosabb :)

2014. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen a ti dolgotok. Ha el akarjátok jegyezni egymást, eljegyzitek.


Ha rosszmájú akarnék lenni, akkor viszont azt mondanám: addig ne tartasatok eljegyzést, amíg ezt a gyakorikérdéseken kell megvitatni...

2014. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
68%

Ha részedről nem gáz, hogy úgy mondasz igent, hogy közben az még közel sem a házasságkötésre igenlő válasz, csak: igen, viselem évekig a gyűrűt, minden házassági szándék nélkül, akkor hajrá! :)

Szerintem szánalmasak az ilyen lányok, ég a képük, mikor 3-5 év jegyesség után mindenki egyre kérdezi őket: és esküvő? Ő meg nagy kínjában alig tud mit felelni rá...

2014. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!