Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi idő után "helyes lenne" már az eljegyzés? (én vagyok a lány)

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok, ő 30. 1 éve együtt lakunk, másfél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, jól elvagyunk. Tűkön ülve várom már a nagy pillanatot, már mondta hogy váratlanul szeretné meg beszélgetünk is róla, persze nem konkrétumokat, de annyira vágyom rá! :) Bár anyagilag nem állunk jól, ez tény, de nem az ára számítana... Tudom hogy az csak egy gyűrű stb. de maga a gesztus hogy velem szeretné leélni az életét...
2014. jún. 29. 12:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%
1 ev egyuttlakas utan szerintem nem korai, ha jol megvagytok.
2014. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez mindenkinél más. Másfél év még nem olyan nagy idő. Várj csak türelmesen. Ha már beszéltetek róla, hogy meglepetésnek szeretné, akkor nehogy piszkáld ezzel, mert még a végén elrontod a meglepetést.
2014. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
90%
a barátnőm fél ive ismeri a pasiját és már öszeakarnak házasodni :D ugyhogy ha szereted akk mértne :)
2014. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Isten ments, nem piszkálom én, csak szoktunk beszélgetni róla. Gyűrűket is néztünk már, de teljesen általánosan hogy melyik szép meg melyik nem... szóval tudja milyet szeretnék. Gyűrűméretem is tudja, meg is jegyezte :) de ez a várakozás... minden nap eszembe jut elég régóta, de neki nem mondanám soha, nem szeretnék akaratosnak tűnni :)
2014. jún. 29. 12:39
 5/36 anonim ***** válasza:
59%

sok mindentől függ. Pl. én 21 évesen még csak az első diplomámat csináltam meg, szóval a nagybetűs Élethez nem sok közöm volt, így nem is házasodtam volna.


Fél év után sem költöztem volna össze senkivel, főleg nem jártam volna egy 30 évessel:D Szóval azért sok minden van itt, ami miatt nem egyértelmű.


Akkor van értelme szerintem az esküvőnek, ha te már felnőtt vagy, dolgozol, és a barátod is. De ha még egyetemre jársz, akkor annyi minden fog veled történni még, hogy nem érdemes szerintem még.


27N

2014. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ne görcsölj rá, biztosan nagyobb lesz a meglepetés is, ha nem folyamatosan erre gondolsz.

Lehet, hogy ezek már az előkészületek voltak, hogy gyűrűket nézegettetek és megjegyezte a méretedet :)

2014. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Főiskolás vagyok. Hát velem így alakult :) Esküvővel várnánk még úgyis pár évet.
2014. jún. 29. 12:49
 8/36 anonim ***** válasza:
71%
Azért, hogy kitehesd facebookra?
2014. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
97%
Ne görcsölj rá, még nem vagytok túl régóta együtt, valószínűleg még odébb lesz az eljegyzés.
2014. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
68%

3-4 év körül érzem reálisnak, ebből azért 1,5-2 év legyen minimum együttélés.


Azért ennyi idő, mert a legtöbb kapcsolatban legalább 2-3 év, amíg felszáll a rózsaszín köd, és valóban felismerjük a partnerünk természetét, hibáit is. Ha ezzel együtt is el tudjuk fogadni, és jól megy az együtt élés, akkor tényleg jó a kapcsolat.


21 évesen szerintem még életkorilag is elég fiatal az ember, 1,5 éves kapcsolat meg nem elég egy házassághoz. Szóval a helyedben még ülnék kicsit a popómon :)

2014. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!