Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi idő után "helyes lenne" már az eljegyzés? (én vagyok a lány)

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok, ő 30. 1 éve együtt lakunk, másfél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, jól elvagyunk. Tűkön ülve várom már a nagy pillanatot, már mondta hogy váratlanul szeretné meg beszélgetünk is róla, persze nem konkrétumokat, de annyira vágyom rá! :) Bár anyagilag nem állunk jól, ez tény, de nem az ára számítana... Tudom hogy az csak egy gyűrű stb. de maga a gesztus hogy velem szeretné leélni az életét...
2014. jún. 29. 12:27
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
52%
A gesztus meg nem jelenti, hogy le is fogja veled elni az eletet. Ezen a hetvegen hany p...cs...a akar mar ferjhez menni!
2014. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
57%

Szia. Én 21 éves vagyok, a párommal 5 éve vagyunk együtt, idén lesz az eljegyzésünk. Sokmindenki megszól emiatt, persze más korunkbeli még keresgéli az igazit, partiról partira jár,bulizik, egyetemen tanul, "kiéli" magát.

Az én környezetem már kérdezi, mikor megyek férjhez, mert ismernek annyira, hogy lássák és tudják, boldogulunk együtt, működő a kapcsolat, jól élünk és gazdálkodunk azzal a kicsivel, mit ketten szereztünk.

Én csak annyit tudok mondani, hogy nyugi, te csak tedd a dolgod és feledkezz meg erről. Akkor tud a legnagyobb meglepetés érni. És ne úgy élj, ahogy mások, hanem ahogy te látod jónak. Mint ahogy mindenki maga érzi, mikor áll készen a házassághoz. :-)

2014. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi néhány szánalmas választ... Annyira elképzelhetetlen hogy 21 évesen össze szeretnék házasodni valakivel??? Nagyszüleim szerintetek 50 évesek voltak vagy mi? Érdekes, épp ilyen korban, ennyi korkülönbséggel, és most volt a 60. házassági évfordulójuk! De furcsa! Szánalmas, magatokból indultok ki hogy facebookra kirakni? Kinőttem már abból hogy ott élem az életem! Hihetetlen...
2014. jún. 29. 13:02
 14/36 A kérdező kommentje:
Ha tudtok olvasni... Khm. Ő 30 éves. Hova várjon? :) nem 40 évesen szeretnénk gyereket sem. Nem értem hogy ez a mai világban miért olyan fura. Igen, ülök a popsimon (...) mi mást tehetnék? Nem akarom ráerőszakolni, csupán egy kérdés volt hogy szerintetek! De látom felesleges normális hangnemben feltenni egy kérdést :)
2014. jún. 29. 13:06
 15/36 anonim ***** válasza:
33%
De aztán ha utána 1 év múlva elváltok akkor ne sírjon a szád.
2014. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire nehéz olvasni? :) Nem lenne azonnal esküvő... Alaphangon lenne 2 év mire eljegyez, 3 év után nehogy már ne lehessen összeházasodni hogyha működik az együttélés!
2014. jún. 29. 13:09
 17/36 anonim ***** válasza:
55%

"Köszönöm az utóbbi néhány szánalmas választ... Annyira elképzelhetetlen hogy 21 évesen össze szeretnék házasodni valakivel???"


Szánalmas? Szánalmas, mert érettebbek, idősebbek nálad a válaszadók, és jobb rálátásuk van arra, hogy egy kapcsolatban mennyi idő kell ahhoz, hogy kiismerjük a másikat?


Vagy szimplán szánalmas, mert nem értenek veled egyet?


Tudod mi az igazán szánalmas, ha már itt tartunk? Egy hisztiző kis 21 éves iskoláslány, aki földhözvágja magát, ha az 1 éves járogatását mások nem veszik komolyan. Na az szánalmas.


Elhisszük, hogy 21 évesen házasodnál már - mert fogalmad sincs az életről, eltartanak, este keféltek egy jót és kész, ennyi az együttélés. Majd ha egyszer befejezed az iskolát, elmész dolgozni, és mindketten reggel 7-től este 5-ig odavagytok, majd fáradtan hazaestek, átértékeled az egészet. Miért? Mert megtudod, milyen a saját pénzedből gazdálkodni, megérted annak értékét, rájössz milyen este 7-ig takarítani és utána kedvetlennek látni a párocskádat, és így tovább. Magyarán: felnősz. Na majd ha akkor is azt mondod, ugyanezzel az emberrel szeretnél házasodni, elhisszük. Egyelőre kb. annyit ér a szavad, mirt bármelyik mást nyavalygó 18-20 évesé, aki élete első pasijával el akarja vetetni magát, hogy mehessen végre a fészbúkra, mert ők milyen komolyak, és érettebbek a koruknál...


"Nagyszüleim szerintetek 50 évesek voltak vagy mi? "

A nagyszüleid 14 éves koruktól dolgoztak, 18-20 évesen mikor házasodtak, már rég felnőttek.

2014. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Képzeld én is dolgozok, és a saját pénzünkből tartjuk fent magunkat. Baj? Lehetetlen?

De mit magyarázkodok nektek... Azt se tudjátok kik vagyunk... Csak ítélkeztek a saját negatív példáitokon...

2014. jún. 29. 13:14
 19/36 A kérdező kommentje:

De mégis mi a lókukiból gazdálkodnánk már, úgy őszintén? :) Felnőtt emberek vagyunk... Ha az együttélés járogatás, akkor nincs is hozzád több kérdésem! :)

Szerinted nálunk ki takarít/főz/mos? A bejárónő? ;)

2014. jún. 29. 13:16
 20/36 A kérdező kommentje:
Hoppá, most látom. Eltartanak? :D Kérlek, előbb tanuljatok meg olvasni, aztán oktassatok ki legalább...
2014. jún. 29. 13:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!