Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
21/22 anonim válasza:
Én nőként elsüllyedtem volna szégyenemben.
Oke h nem engedheti meg magának sok ember h mondjuk tengerparton v ilyen olyan étterembe kérje meg a lány kezét de egy plazaban???
Debrecenben is vannak szép parkok, főutca stb....
Ezaz egész nyilvánosság meg feltűnési viszketegség amugy meg... a 21. század ártalma tulajdonképen...de azért kb 17 éves korára kinövi az ember vagyis ezek szerint nem..
Kérdésedre válaszolva azt gondolom h borzalmas
22/22 anonim válasza:
Amugy a 11es válaszoló miatt írnám h vágom a csajt ès az egy átlagos napon olyan lepusztult... itt meg úgy megvan csinálva h először megse ismertem.. fogalmam sincs h megjátszott dolog e szóval azért azt nem mondom hogy kamu.. mindenesetre nagyon gáz
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!