Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azokban, akik pár hónap (1-2)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokban, akik pár hónap (1-2) után eljegyzik egymást, mi zajlódik le?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 15:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
70%
Hagyjad, látszik, hogy savanyú a szőlő neki. Sokan azt hiszik, hogy ha várnak az esküvővel éveket, akkor nagyobb biztonsággal mehetnek férjhez a párjukhoz, ami már csak azért is hülyeség, mert sehol nincs köve vésve, hogy nem 10 év együttélés után dobja be valaki az unalmast... 6 éves házassággal pedig (de akár 2 hónapossal is) nyugodtan lehet véleményt írni, ugyanis nem én akartam, hogy megkérje a kezem, hanem Ő, Ő ragaszkodott az esküvőhöz egy éven belül, én pedig boldogan mondtam igent. Ha valakinek nem tetszik, az foglalkozzon a saját kapcsolatával, ami sehova nem fejlődik, mert évekig a "járás" a menő. Az én házasságom boldog, és az is marad, mert MINDKETTEN TESZÜNK ÉRTE, HOGY AZ LEGYEN!
2013. dec. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
84%
teljesen igazad van utolsó
2013. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%

Igaz, hogy nincs kőbe vésve, és bármikor "beadhatja az unalmast" de szerintem akik egy pár évig együtt vannak jobb eséllyel indulnak, hiszen elvileg nem zsákbamacska.

Tudja kit választ, (az, hogy a későbbiekben milyen irányban változik meg az más kérdés) de őszintén! Szerintem 1 évig tiszta rózsaszín köd, ha az ember igazán szerelmes, ebben a felhőben nem lehet józan ésszel dönteni, aztán jön a megbánás.

Tudom, hogy nem készpénz semmi!

Az 1 hónap se, és a 10-30 év sem.

Egyszerűen valaki szerencséjéből adódóan nem nyúlt mellé.

(akik nagyon hamar házasodtak)

De alakulhatnak ezek az esetek sokkal rosszabbul is.

2013. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ ki mennyire jól látja át a kapcsolatot, és a párját.


Én igen, veszettül szerelmes voltam, és most is az vagyok, de mindig is reálisan láttam a férjemet. Mindig láttam a hibáit (mert az mindenkinek van, nekem is),ő is látta a hibáimat, és egyszerűen olyan sok időt töltöttünk együtt a fél év együtt élés előtt is, hogy nagyon jól kiismertük egymást.

Mert 1 évig nem laktunk ténylegesen együtt csak heti 4-5 napot töltöttünk együtt ott alvással meg minden. Aztán 2-3 napra hazamentem tanulni.


Ez azért nem egy átlagos együtt járás, mintha pl heti 3-4x találkoznánk pár órára, ahogy a legtöbben szokták.


Szóval a miénk nem volt az a kifejezetten szokványos kapcsolat. Így nem féltünk másfél év után összeházasodni.


És igen, valóban szerencse kérdése is. Illetve emberismeret.


Ezt azért írom mert én kivétel nélkül minden kapcsolatomban megláttam azt amitől nem fog működni, ezért véget ért mindegyik 1 éven belül!De a legtöbb fél éven belül. 1x volt olyan, hogy nem én szakítottam.


27/N

2013. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
90%

Ismerősöm 3hónap együtt járás után összeköltözött a párjával(már a férje),4 hónap járás után eljegyezte majd elvette!

Azóta is boldogok,van 1 gyönyörű kislányuk és most várják a második babájukat,és ennek több mint 10 éve,azt hiszem!

2013. dec. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Anyukám válóperes ügyvéd. Régebben a Mo-on kötött házasságok 60%-a végződött válással, most ez az arány 75%. És a legtöbb házasság zöme is vagy langyos f.s, vagy pokol,de a gyerek, ház, hitel miatt nem válnak el, vagy elnézik egymásnak a szeretőket, mert félnek a magánytól (főleg a 35-40 feletti nők,mert nekik válás után nagy eséllyel nem lesz társuk, ám a gyerekek meg náluk lesznek). Ez a válási arány független attól, hogy 1 nap vagy 10 év után történt ez eljegyzés. A tapasztalat: a szerelem 10-20 év után elmúlik és jönnek a gondok, az apró hibák is idegesítik a másikat, vagy bejön a képbe egy friss, izgalmas szerető...
2014. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Lehet hogy sok a válás, de attól még nem mindenki válik el, és nem mindenki csak azért nem válik el mert gyerek van, vagy hitel, vagy a magánytól való félelem miatt...


Rengeteg boldog pár , házaspár van a világon, csak azokról nem csinálnak statisztikát.


Bár engem az ilyen felmérések sose érdekeltek. Nem az én nyomorom a sok hülye akik minden apróságért elválnak, vagy azért mert a saját hibájukból rosszul választottak...


Mert ugye ezért sok a válás.... Nem ismerik meg egymást eléggé, rosszul választanak. Ez csak az ő hibájuk. Ezért nagy a válások aránya. De ehhez a házasság előtt eltöltött időnek semmi köze. Ez mint mondtam egymás megismerésének kérdése.

2014. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!