Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azokban, akik pár hónap (1-2)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokban, akik pár hónap (1-2) után eljegyzik egymást, mi zajlódik le?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 15:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
57%

Csak azt nem értem, az ilyen példáktól hova kellene sz*rni, hogy 2 hónap után összeházasodtak, és "már" 2-3 éve együtt vannak, és még MINDIG jó a házasságuk?! Hát úristen, ez a minimum egy ilyen friss kapcsolatban.


A legtöbb értelmes ember azért házasodik csupán 4-5 év ismeretség után, mert akkor már valóban meg tudják ítélni, a jövőben működőképes-e az a kapcsolat. Az, hogy valami 2-3 évig jó, egyáltalán nem reprezentatív. Megnézem, hol lesznek ezek 10 év múlva...

2013. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%

11 nem kell irigykedni. És akkor mi van ha rövid idő után házasodtak, és jelenleg 2-3 éve házasok és boldogok...?


Nem lehet valaki 10 éve boldog házas ha még fiatal hozzá...


Nem tudom mit kell pattogni.


Én pl 2 éve házasodtam és igen boldogok vagyunk. Viszont van ismerősöm akik 5,5 év után szakítottak mert nem tartott sehová a kapcsolat, és a csaj megunta. A pasi meg még feljogosítva is érezte magát ahhoz hogy meg is csalja...


Mennyivel jobb egy ilyen kapcsolat?


Ha egyszer 27 éves vagyok jelenleg hogy a f ba lennék 10 éve házas?


Arról nem tehetek hogy most lett feltéve a kérdés....és nem 8 év múlva:D mellesleg akkor is házas lennék, mert normális pasit választottam...


hülyeségeket írsz.

2013. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%

Nem értem miért feltételezed, hogy irigykedem? Mi irigyelnivaló van egy meggondolatlan házasságban, ami mellesleg nem is tart annyi ideje, mint az enyém? Nem mintha ennek bármihez is köze lenne.


Csak azt nem értem, miért verik erre a mellüket egyesek, amikor abszolút nem egy eredmény. Az a baj ezzel, ha 10 év múlva boldogok, akkor is csak vakszerense az egész...1000 párból 1-nek összejön, és? Most ez a követendő példa akkor?

2013. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%

Még mindig nem érted a lényeget. Itt mindenki a kérdésre válaszolt. Nem tök mindegy hány éve házasok és mi lesz x év múlva?


Nem ez volt a kérdés, fogd már fel...

2013. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%
Na meg, az hogy szerinted meggondolatlan a korai házasság, az a te véleményed, ami nem tartozik a kérdéshez.
2013. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 moonlightsentinel ***** válasza:
12%

"Na meg, az hogy szerinted meggondolatlan a korai házasság, az a te véleményed, ami nem tartozik a kérdéshez."


Pont erről szól a kérdés, de ne zavarjon :D:D

2013. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"akik pár hónap után eljegyzik egymást, mi zajlódik le?"


Csak annyi, hogy le ne maradjanak a többiektől,

és ők is feltudják tenni magukat a f***szbúkra...

2013. dec. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Az én párom is egy hónap után kérte meg a kezem, na nem i tudtam, hogy reagáljak, nem tudtam, hogy a friss kapcolat heve meg a rózsazín köd miatt mondja-e félig komolyan... de pár hét alatt rájöttem, hogy ő ezt komolyan gondolta. Azért a hivatalossal vártunk 1 év 3 hónapot. Ennyi azért nekem kell, bár mondjuk amilyen túlkombinálós vagyok, én is hamar tudtam, hogy összepasszolunk minden téren, de azért én annak a híve vagyok, hogy legalább pár hónapot várni kell, hogy tényleg működik-e a dolog akkor is, amikor látjuk a másik hibáit.

Meg azért az is megnyugtatott, hogy előttem volt egy 5éves kapcsolata, és ott ez fel sem merült, szóval nem feltétlen idegbeteg kapkodós vagy felelőtlen ember. Ja, és akkor 28 éves volt, az 5 éve kapcsolat nem 10 és 15 éves kora között esett meg :D.

2013. dec. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%

"Azokban, akik pár hónap (1-2) után eljegyzik egymást, mi zajlódik le?"


Ennek a kérdésnek semmi köze ahhoz, hogy ki szerint meggondolatlan a korai házasság.


A kérdés az volt, még mindig, hogy mi "zajlódik le" azokban, akik korán eljegyzik egymást....


Erre válaszoltam én, hogy bennünk szerelem zajlott, és az érzés, hogy megtaláltuk egymásban a lelki társat.


Senki nem kérdezte ki szerint meggondolatlanság a korai házasság.


Nem tudsz olvasni?

2013. dec. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%

Ha az lett volna a kérdés akkor azt teszi fel a kérdező: Ki szerint meggondolatlanság a korai házasság?


De a kérdés nem ez volt.

2013. dec. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!