Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, nektek fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek fontos, hogy egy férfi letérdeljen az eljegyzésnél?

Figyelt kérdés

Most szeretném megkérni a barátnőm kezét, mindenképp hagyományosan, letérdelősen :)

Sok helyen olvasom, hogy ez manapság már annyira nem szokás.

Pedig szerintem szép dolog.


29/F


2013. aug. 22. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
78%

"Nekem igazán nem számítana, hogy letérdel-e a barátom vagy mellettem ül, vagy éppen mellettem áll. Az a legfontosabb, hogy szeret, össze akarja kötni velem az életét, és ezt úgy fejezi ki, ahogy szeretné. Egy kikötésem van. Ne legyen nyilvános, legyen meghitt :)


Szerintem térdelj le, ha szeretnél, és tudod, hogy szeretné a barátnőd. Nem giccses, nem leszel tőle se szolga, se kevésbé férfi. Az nem ezen múlik! :) Sok boldogságot :)


A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. "


Komoly? 59%? :D Elmondaná valaki, hogy mi sértette a csőrét? Én így gondolom. A kérdésre is válaszoltam. Azt írtam édes mindegy mit csinál a pasi, térdel, ül vagy áll, annak örülnék, hogy a párom velem akarja összekötni az életét. Ja az zavarja a trendi csajokat, hogy szerintem a térdelés nem megalázó? Előttem letérdelt már a barátom, az utca kllős közepén két hét után, hogy nagy szájtátások között átadjon egy tábla milkát :D Szegény barátom akkor egy kutya? Vagy egy szolga? A szolga nem térdel le önként, a kutya sem. Én pedig ha jól tudom nem idomítottam be neki, hogy kell térdelni.

2013. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
Térdeljen :)
2013. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
most miért 0%os a válaszom??
2013. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
Mert szembemész a divattal.
2013. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:

Szerintem az benne a gáz, hogy nagyon sablonos, messzire érződik belőle az "így kell, mert ezt láttam a filmekben". De ha tudod, hogy a párodnak ez jön be, akkor mi a franc értelme van végigkérdezni itt mindenkit?


(A Bánk bánnal példálózóknak: ezt talán nem kéne, mind tudjuk, hogy az ő házassága hogy alakult...)

2013. aug. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, de inkább ne!!!


AKi ragaszkodik hozzá, az a külsőségekre megy. Ők azok, aki hatalmas lagzit akarnak, jó drágát, gyereket szülnek, esetleg nem, aztán pár év múlva elválnak.

Láttam ilyent, jó párat!

Több olyan eljegyzésen(!) is voltam, ami a lagzit is pipálja. Élőzene, külsőségek, minden. 3 éven belül mind a két pár elvált!


Fontosabb nekik a külsőség, mint a lényeg.

2013. aug. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
56: ezt nem kellet volna. Halvány fingjuk sincs róla.
2013. aug. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
88%
Na most kicsit ledöbbentem. Ennyire "hozzákeményedtünk" volna ehhez az amúgy sem gyengéd világhoz? Kutyákkal, szolgákkal és hasonlókkal vonjuk párhuzamba a kedvese kezéért letérdelő férfit? Most komolyan? Gáz, meg béna, meg vágjuk pofon? Mi jön még? A csók meg a becézés is béna lesz egy idő után? Nekem úgy igazi az eljegyzés, ha letérdel. Ez giccses lenne? Akkor már az is gáz, giccses meg szolga dolog, ha ebédet főzöl a párodnak? Vagy ápolod, amikor beteg? Nem érdekel, ha lepontoztok, biztos le is fogtok, de ez egy olyan szokás, ami azt mutatja, hogy az erősebbik nem képviselője tiszteli a másikat, még akkor is, ha korszakokon keresztül semmibe volt véve a női nem, és megadja a módját a pillanatnak. Nem telefonon, nem ülve, hanem a másik elé térdelve. Nekem ez nem szolga dolog, hanem azt jelzi, hogy fontos neki ez a dolog és szeret annyira, hogy letérdeljen elém, amikor megkéri a kezem. Nem sok mindenért térdel le egy férfi, és nekem megtisztelő, ha én vagyok az egyik ilyen kivételezett, pontosabban az, hogy engem megkapjon egy életre. Érdekes, hogy az orál az nem szolga dolog, de a letérdelés lánykéréskor igen.
2013. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
0%
Én szexrabszolga vagyok mégse térdelek soha, még eljegyzéskor se csak parancsra kielégítek nyelvel.
2013. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

Igaza van 58-nak,ugyanazon a véleményen vagyok mint Ő,meg szerencsére itt sokan! Ez a nagy emancipáció ami itt megy! Rosszul vagyok az ilyenektől.:)

Párom is kemény habitus,nem is kicsit,mégis letérdelt,mikor megkérdezte.Megadta a módját,ahogy 58 is írja! Meg ahogy 20 is írja. Meg többen. Ez sehogy sem jön a nyálassághoz.:) Bár megkérne újra,mert akkor annó Én nemet mondtam. Egyébként a kérdésre válaszolva, fontosnak nem fontos, tehát a képzeletemben nem szerepelt sehogy egy lánykérés,mert sosem akartam Férjhez menni,de ha eljön az idő,amikor esetleg másodjára is megkér,akkor Tőlem az ágyon fekve is megkérdezheti.:) De szép szokás az biztos és sorry,hogy meglepő,hogy van aki ezt nem így gondolja.

2013. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!