Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrű, gáz ennyiért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrű, gáz ennyiért?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek mennyire gáz vagy spurság eljegyzési gyűrűt venni 7000forintért ? 20.000ért még vennék bőven,de sajnos abból amit linkelek lejjebb fehér aranyból 30.000ft. Az igazi és nyomós ok,hogy az ezüst nagyon szépen mutatna valamint ,inkább ezüstös ,mint aranyos:)


Várom a véleményeket,köszönöm .


[link]


2013. júl. 6. 14:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne kelljen folyton az eszmei értéket, meg stb-t

magyaráznia nyomorultnak.

Tudod mennyi a rosszindulatú ember, így meg irigykedjenek csak, neked meg mégsem került 150.000-be

2013. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép kis gyűrű viszont én is inkább a fehérarany változatát ajánlanám. Azért, mert vannak ezüst gyűrűim, és nekem jobban kopnak és oxidálódnak is. A fehérarany jegygyűrűmmel nincsenek ilyen gondok.
2013. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, nálam a fehérarany a befutó, ha már mindenképpen kell az eljegyzési gyűrű, szerintem fehérarany legyen!:)
2013. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
70%

Gáz bizony! Ha nem tudsz neki tisztességes aranygyűrűt adni, akkor ne adj semmilyet. Ha már úgy indul az egész, hogy "megteszi ez is vagy az is", "vagy az olcsó is", akkor megette a fene az egész házasságot. Oké, hogy spórolunk és hogy erre vagy arra nincs pénz, de az eljegyzési gyűrű az nem legyen gagyi. (Ugyanis az tudat alatt azt sugallja, hogy a kapcsolat is annyit ér.)


Spóroljatok. Mi ezt tettük. Vajaskenyéren éltünk, de pár hónap alatt mégis összejött egy tisztességes fehér arany gyűrű ára.

2013. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meg kell adni a módját. Régen "foglalónak" adták a gyűrűt, a minőségéből arra következtettek, hogy mennyire komoly az udvarló. Nálunk vannak féltve őrzött régi, családi gyűrűk, ha ezüstből lennének, már rég eltörtek volna, mert van, amelyik közel száz éves, nagyim kapta papámtól, akinek a dédi adta oda jegyajándékként.
2013. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

18-as vagyok, elkerülte a figyelmemet, hogy az általad kiszemeltedet szeretnéd mindenképpen.

Én nőként kifejezetten sajnálnék 40-50 ezernél többet egy gyűrűre, de szerintem 30 nem sok, ha azt nézzük, hogy egy életre veszed. :)

Sokkal tartósabb és kevésbé kényes, mint az ezüst, úgyhogy hajrá! :)

2013. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nem a piaci értéke számít, hanem a jelképe.

150ezres gravírozott fehéraranyat kaptam, nem lett esküvő se... Kell is a francnak drága gyűrű.


És aki csak a gyűrűre vágyakozik, nem a mögöttesre az valahol nem is érdemli meg.

Sem az anyaga sem az ára nem áll egyenes arányban a házasság hosszával, pláne a mai csodás társadalmunkban, ahol csak szemmel szeretnek az emberek, és csak a tárca mélysége a fontos.


Kérdező akár az ezüsttel is megkérheted a kezét, romantikusan, ami egy örök emlék marad. És majd ha a keret engedi egy szép fehérarany karikagyűrűbe kiegyeztek.

(sokak szerint nem is jegyzed el karikagyűrű nélkül:) csoda, hogy ebbe nem kötöttek még bele)

2013. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én is lánykérés előtt állok, a napokban fog megtörténni:) Én úgy álltam a gyűrű-kérdéshez, hogy lánykérés (jó esetben) egyszer történik a férfiember életében, nem akartam ezüstgyűrűt adni.


Ugyanakkor azoknak is igaza van, akik szerint a szerelem a legfontosabb, a lánykérés történhet még egy drótdarabbal is:) viszont szerintem nem jó, ha már az elején az ember kompromisszumot köt, még egy ilyen apró tárgy esetén sem.


Az én esetemben az volt, hogy mindenképp (sárga-)arany gyűrűt akartam, méghozzá kővel, de nem cirkóniával, hanem gyémánttal. A keretem meg egy maximum 70ezres összeg volt, azért már tudtam volna venni az elképzelésemnek kb. megfelelő kis köves gyűrűt, viszont áldozatot hoztam és inkább 2.5x annyit költöttem rá. Bementem pár ékszerboltba és láttam, hogy a drágább tényleg szebb, mint amit kinéztem a neten keresztül.


A kedvesem ugyanúgy örülne egy kis ezüstgyűrűnek is, a lényeg úgyis a feltett kérdésem lesz. Viszont az eljegyzési gyűrűjét mindig hordani fogja, ismerem őt:) Ha a kezére nézek majd ilyenkor, nem akarom azt gondolni, hogy "miért nem a drágábbat vettem meg, sokkal jobban mutatna"..


Ráadásul csak én fogom tudni, hogy milyen értékes kis holmit hord az ujján, így lesz egy apró titkom előtte. Ami viszont nem lesz titok, az az, hogy ő mennyire értékes számomra..


A tanácsom tehát nekem is az, hogy ne csak a lány miatt, hanem magad miatt is hozz áldozatot és vedd meg a drágábbik gyűrűt. "Megéri".

2013. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm az arany színt, szóval ezüstöt hordok, de azért eljegyzési gyűrűnél jobban örülnék egy fehéraranynak
2013. júl. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

A gyűrű a "helyén":)


[link]

2013. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!