Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrű, gáz ennyiért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrű, gáz ennyiért?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek mennyire gáz vagy spurság eljegyzési gyűrűt venni 7000forintért ? 20.000ért még vennék bőven,de sajnos abból amit linkelek lejjebb fehér aranyból 30.000ft. Az igazi és nyomós ok,hogy az ezüst nagyon szépen mutatna valamint ,inkább ezüstös ,mint aranyos:)


Várom a véleményeket,köszönöm .


[link]


2013. júl. 6. 14:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
49%

Jaaj, ne vicceljetek már, fuuu micsoda eszmei értéke van egy műanyag gyűrűnek... hajtogassatok akkor drótból, vagy hordjatok függöny karikát...

Esküdjetek két tanúval, utána menjetek el pizzázni.


A munkahelyemen történt, jött az egyik kollegám, h "az XY a mosdóban elhagyta a karikagyűrűjét" fuuu mindenki felbuzdult jaajj a szép drága karikagyűrű, keressük

ja, igazából egy 1.500 Ft-os ezüst izé volt.


Na eszmei érték, csak úgy otthagyod egy wc-ben...

2013. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
89%

Nézd!

[link]

Ezek elméletileg fehérarany gyűrűk, és 20 alatt bőven találsz.

2013. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
61%
Minek vegyen aranyat ha a barátnője azt nem szereti pl.?
2013. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, arra figyelj, hogy legyen legalább 3 gramm, különben nagyon vékonyka lesz.
2013. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,akkor valószínűleg ő lesz az igazi.. :)


[link]



fehérarany

2013. júl. 6. 15:16
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira nagyon szép! Olyan kis kedves, bájos :) Én nagyon örülnék neki! Sok boldogságot nektek!
2013. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem jól döntöttél!

Ne legyünk álszentek, tudjuk milyenek a nők.

Had legyen egy kicsit hercegkisasszony, fehérarany szép tartós ékszerrel, ami mivel az ezüstöt szereti ezüst színű, de a rosszindulatú "fú, de gáz csak ezüst" megjegyzéseknek sem lesz kitéve. + a konzervatívabb idősebb családtagokat is számításba vehetjük, hogy na, ez is arany végül is.

2013. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Én fehéraranyat vennék,a férfi lennék, pont azért, mert én jobban örülnék neki. Nem az ára miatt, hanem mert az arany tartósabb, kevésbé kényes. Több ezüst gyűrűm is van, egyszer az egyiket a télikabátom zsebében felejtettem, aztán persze nem találtam sehol. Amikor elővettem 1 évvel később olyan volt, mintha tiszta rozsda lenne, teljesen elszíneződött, hiába minden. Elvittem ékszerészhez, teljesen elborzadt. Tisztára suvickolta, de olyan szép már sosem lesz mint régen. Ugyanígy járt egy másik is, amit a fürdőben tartottam. A párás levegőtől csúnya lett. Szintén megfeketedik ha gyógyfürdőben elfelejti levenni az ember stb, míg az aranyat lehet nyüstölni, nincs semmi baja, ezért szeretem.

Szerintem egy eljegyzési gyűrű jó ha van olyan tartós, hogy nem kell évek múltán szomorúan ránéznem, mert elszíneződött esetleg.

Egy olyan fehérarany gyűrű, ami nem gyémánttal van foglalva 20-30 ezer forintért már simán kaphatók.


[link]

[link]

[link]


Menj be egy olcsóbb ékszerboltba és nézz körbe. Ne a plázás legdrágábbat nézd ki. :) Szerintem megér ennyit egy gyűrű tartóssága, ha már jobb esetben a hölgyemény mindig hordani fogja, ne kelljen mindig arra figyelni, hogy hova nyúl.

2013. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
23%
Van aki egy egészséges anus gyűrűnek is örülne...:-)
2013. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
50%
szerintem teljesen mindegy hogy fehér arany vagy ezüst. szerintem tényleg az a lényeg, hogy a lánynak tetszen és a körítés is számít. vehet valaki gyémánt gyűrűt is úgy, hogy nem romantikus a lánykérés, meg lehet ezüsttel is annyira szép és romantikus hogy mindig eszébe jusson a lánynak a pillanat amikor igent mondott. sőt szerintem a gyűrű sem fontos. én pl annak is örülnék ha romantikusan egy csokor virággal kérnék meg a kezemet. a pillanat számít szerintem nem pedig a gyűrű. ja és természetesen a szerelem a lényeg.
2013. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!