Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrű, gáz ennyiért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrű, gáz ennyiért?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek mennyire gáz vagy spurság eljegyzési gyűrűt venni 7000forintért ? 20.000ért még vennék bőven,de sajnos abból amit linkelek lejjebb fehér aranyból 30.000ft. Az igazi és nyomós ok,hogy az ezüst nagyon szépen mutatna valamint ,inkább ezüstös ,mint aranyos:)


Várom a véleményeket,köszönöm .


[link]


2013. júl. 6. 14:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
59%

Gáz ha ilyenekkel foglalkoztok.

Barátnőm 2000 ft-os gyűrűnek is örülne :D

2013. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%
Ha a hölgynek tetszik, és jobban szereti az ezüstöt miért lenne gáz. A szerelmet nem lehet lemérni az eljegyzési gyűrű árában. A lényeg, hogy őszintén, szívből jöjjön. Ha ez megvan akkor neki egy műanyag gyűrű is értékesebb lesz, mint egy gyémántokkal kirakott platina. Ennek inkább eszmei értéke kell, hogy legyen.
2013. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%

Nézd, ha le vagy égve nem muszáj ám mátkagyűrűt venned. Megkéred a kezét szépen, romantikusan, aztán elmentek együtt karikagyűrűt venni és kész. Ha mindenképp szeretnél neki ékszert venni, nézz szét a Vaterán, igaz, azok általában használt ékszerek, de szoktak fent lenni olcsón aranygyűrűk.


Ha az ezüstöt szereti, nem gond, de én pl. nem örültem volna egy ezüst gyűrűnek. Nem az ára miatt, hanem mert nekem is van ezüst gyűrűm, és gyorsan kopik, megfeketedik, stb. Persze lehet rátenni ródiumot, de az is lekopik, menni kell megint az ékszerészhez, stb.

2013. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

csak engem érint :) ő nem tud róla .


köszönöm a gyors választ,én is így gondoltam,reméltem a megerősítést:D

2013. júl. 6. 15:01
 5/33 anonim ***** válasza:
0%
Karika gyűrűt hol kapsz ennyiért? Csak azzal jegyezheted el a barátnődet.
2013. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
66%

A kérdésből nekem az jön le, hogy te is gáznak tartod a 7.000 Ft-os ezüst gyűrűt.

Ha 20.000 Ft-ot kiadnál gyűrűre, akkor szerintem kérd meg a kezét 3 hónappal később és vedd meg 30.000 Ft-ért.

Végül is elvileg csak egyszer van eljegyzés egy életben.


Tudom, anyagiasan hangzik, meg mit szól bele más, de ha a barátnődet megkérdezik, hogy huuu, és milyen gyűrű?

Az mondja... ezüst fuuu de gáz

Az mondja ... fehér arany ooo az mindjárt más.

Mindenki meg fogja kérdezni.


Én jobban örülnék a fehér aranynak, büszkélkedhetnék egy kicsit és végül is csak 10.000 Ft-al kerül többe.

2013. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
59%
Utolso ezt honnan veszed?:D
2013. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi 5.-ös.A 6-osnak azért igaza van kicsit várj még icsit gyüjts ha tudsz.
2013. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
72%
Aki azért szólja le, mert ezüst az bunkó!
2013. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
73%
Nézzétek, egy fiatal nő bármikor tud magának venni egy ezüst gyűrűt. Én is vettem anno, nem egy ökör ára. De azért az aranyra már sajnáltam a pénzt, bármennyire is tetszett. Arra gyűjtögetni kell, vágyni rá... Ha tényleg azt szeretnéd, hogy sokáig szép legyen az a gyűrű és büszke legyen rá, akkor szerintem aranyat vegyél.
2013. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!