Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom meg akarja kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meg akarja kérni a kezem. Nem korai? :$

Figyelt kérdés
Barátom 20éves,én 17,június végén kimegy ciprusra dolgozni,de azt mondta,ha visszajön szept.végén, megkéri a kezem *-* szept 17-én leszünk együtt 2éve :3
2013. márc. 3. 22:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
6%
Ma is ott rakta a szomszédcsajt jóízűen, ott enyelegtek, amíg te iskolában voltál..
2013. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
9%
S nem te fogtad meg ő, hanem ő téged..Látja, hogy tud kú..gatni, ezért tart téged :)
2013. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
79%

Amíg ilyen degenerált, tinikorban használatos smiley-kkal írod tele minden mondatod, addig szerintem ez eljegyzés is korai, nemhogy a házasság.


Majd úgy írod alá az anyakönyvi kivonatot is, hogy "Dórika ^^" vagy "Dórika :3" ???


Nem bántani akarlak, met nagyon szép, hogy 2 éve együtt vagytok, szerelmesek, boldogok, de a felnőtt életről gőzöd sincs, azt hiszem. Ha lenne, mert nyilván van olyan 17 éves is, akinek rég a saját lábára kellett állni, és pontosan tudja, mit jelent ez, akkor meg nem itt kérdezősködnél, hanem hoznál egy döntést (felnőttek úgy szokták), és aztán viseled minden jó vagy rossz következményeit.


Nem a gyűrűtől leszel felnőtt. A barátod nem a gyűrűvel bizonyítja, hogy komolyan vesz. A kapcsolatotok nem a gyűrűtől lesz tartós.Semmi hátrányod nem lesz abból, ha mondjuk 21 évesen jegyez el. Viszont mondjuk állati kínos, ha 17 évesen eljegyez, és mondjuk 20 évesen már issza is adtad neki a gyűrűt...

2013. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk kb. ugyan ez volt a helyzet :D Én majdnem 17 voltam, párom 21. 1,5 éve voltunk együtt. Akkor kérte meg a kezem. Azóta eltelt 3,5 év, nyáron lesz az esküvőnk, és most várjuk az első babánkat.

Ezt azoknak, akik szerint fúú de korai.

Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond, lényeg, hogy te mit gondolsz.

2013. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
20%
20 évesen minek neked gyerek utolsó? Tanulnál vagy dolgoznál inkább...
2013. márc. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
A fogalmazásod és az általad használt szmájlik alapján rettentően éretlen vagy.
2013. márc. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
52%
Mi közöd hozzá, hogy nekem minek gyerek? Képzeld tanultam szakmát, és dolgoztam is. Durva mi?
2013. márc. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Én nem láthatom, hogy milyen a kapcsolatod a barátoddal, ezt ti érzitek.

Viszont az eljegyzés ez 17 évesen még korai. Az eljegyzés akkor komoly, ha utána nem sokkal házasság is van, különben semmi értelme, hiszen azért van, hogy közben készülődjetek a házaséletre. A házasság meg nem arról szól, hogy jajj fehér ruha, meg boldogító igen, meg lagzi, hanem arra készülni kell, és ezt is tanulni kell, különben nem fog működni. Nem beszélve arról, hogy az egy önálló élet kezdete, amihez munka sem árt.

Én 23 múltam és még nem tartom magamat én sem elég felkészültnek ehhez.

2013. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Elég sok degenerált ember van itt ahogy nézem..szar tapasztalatokkal :DDD nemtehetek róla lányok,hogy a pasitok megcsalt.nem velem.nem itt kell kisírni magatokat :) éretlen álomvilágban élő kislány lennék? lehet..de legalább nem egy megkeseredett ex-barátnő ^^ köszi a normális válaszokat.
2013. márc. 6. 17:53
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
:-D majd leszel! ;-)
2013. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!