Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom meg akarja kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meg akarja kérni a kezem. Nem korai? :$

Figyelt kérdés
Barátom 20éves,én 17,június végén kimegy ciprusra dolgozni,de azt mondta,ha visszajön szept.végén, megkéri a kezem *-* szept 17-én leszünk együtt 2éve :3
2013. márc. 3. 22:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Akkor még nem érdemes ezen agyalnod, mert júniusig, pláne szeptember végéig sok víz lefolyik a tengeren:) Ha úgy érzed, hogy te ezzel a pasival szeretnéd leélni az életedet, akkor nem korai. Ha nem érzed így, akkor 5 év múlva se mondj igent. Hány éves vagy?
2013. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az.

Esküvőt szeretnétek? Szeretne? Mikor?

2013. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj csak! Egy eljegyzési gyűrű még nem házasság, de tiszteletben szokás tartani, és komolyan venni. Ha ezzel a fiúval tervezed a házasságot, akkor ti lesztek egy család. Egy család életébe pedig csak a benne élőknek van joguk beleszólni. Innentől kezdve bárki mondhat bármit, nem számít.
2013. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
26%
Meg gondolom lesz vagy 8 gyerek, 19 éves korodra, hogy legyen miből élni :)))
2013. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
17 vagyok.vele akarom leélni az életem..mióta együtt vagyunk más lányra rá sem néz :) esküvő csakis akkor,ha saját pénzünk van rá.ezzel akarjuk bebizonyítani egymásnak,hogy te vagy az első és az utolsó :3
2013. márc. 3. 22:14
 6/33 A kérdező kommentje:
4.es válaszló,mintha csak az "anyósomat" hallottam volna,imádom ezeket a gondolatokat..^^
2013. márc. 3. 22:15
 7/33 anonim ***** válasza:
57%
Na ne fakeskodj itt..Majd 10 év múlva visszatérhetsz erre, addigra talán felnősz.
2013. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
nah megszólalt egy helyi izomarc,alig várom :D
2013. márc. 3. 22:19
 9/33 anonim ***** válasza:
86%
Drága.. nem erről van szó..:)) Hanem arról, hogy 17 évesen maximum egy középsuli 3. osztályos tanulója lehetsz, az az lázadó korszak, nagynak gondolja magát, pedig még gyerek :))
2013. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező! Minek tetted fel a kérdést?


17 évesen tanulj, barátnőzz, kirándulj...hova sietni az eljegyzéssel?


A párom húga pont Veled egyidős. Korához mérten eszébe sem jutna ilyesmin gondolkodni és kettőtök közül nem ő gondolkodik gyerekesen. Ugyanmár, mi lenne 17 évesen egy eljegyzésből?

NEm mondom, hogy a kapcsolatotok nem tarthat örökké, mert mi is 16 éves korunk óta vagyunk együtt a párommal, de 18 évesen nem csaptunk eljegyzést, csak azért, hogy legyen, pedig a páromnak megfordult a fejében. Minek? Úgyis mindenki még gyereknek néz, még tanulsz, az iskolapadból ki sem szálltál...Nem venné senki komolyan.


Ha vártok pár évet, mondjuk 2-3-4 évet még akkor sem lesztek lemaradva és már kicsit komolyabbnak és megfontoltabbnak tűnnétek.


Ez a nagy "keménykedés" részedről szintén NEM a felnőttségedet mutatja.


22-L

2013. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!