Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom meg akarja kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meg akarja kérni a kezem. Nem korai? :$

Figyelt kérdés
Barátom 20éves,én 17,június végén kimegy ciprusra dolgozni,de azt mondta,ha visszajön szept.végén, megkéri a kezem *-* szept 17-én leszünk együtt 2éve :3
2013. márc. 3. 22:05
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

nagynak képzelem magam. :ddd

ő az első az életemben minden téren

egy szóval nem mondtam,hogy egyből 20 gyerek mindenképp

nem akarok rá 2 nappal,sőt 2évvel sem házasságot,összeköltözést.

de én rohadjak meg :)

2013. márc. 3. 22:25
 12/33 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. Én tapasztalatból beszéltem. A többiek, amiket írnak, na arra számíthatsz a környezetedtől. Erre fel kell készülnöd.
2013. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

10.

mások véleményei nem számítanak.csak az érzések.részemről :)

2013. márc. 3. 22:27
 14/33 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ^^ tudom mire számíthatok,de nem érdekelne,boldogan élnék abban a tudtatban,hogy valakit ennyire megfogtam :)
2013. márc. 3. 22:28
 15/33 anonim ***** válasza:
91%

"nem akarok rá 2 nappal,sőt 2évvel sem házasságot,összeköltözést."


Akkor meg minek az eljegyzés?

Az eljegyzés a házasság előszobája, szokták mondani...


Másrészt: minek tetted fel a kérdést, ha úgyis csak egy helyes meglátás létezik: a Tied...?!


22-L ismét

2013. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
75%
A korotokból ítélve, az "esküvő akkor, ha lesz rá pénz", kb 4-5 év múlva válik realitássá, hacsak nem akarsz főállású feleség lenni, minden szakma, végzettség nélkül. Gondolom a barátod is tanul, vagy tanulni fog valamit. Én a magam részéről túl sok értelmét nem látom az évekig tartó jegyességnek. Nem megbántani akarlak, de nekem kicsit olyan, mint amikor a kutya körbepisili a területét, aztán büszke rá, hogy az övé... Ha ti komolyan gondoljátok a közös életet, ráértek még az eljegyzésre, nem egy gyűrű fog összetartani titeket. És legalább nem kell hallgatni a beszólásokat sem, hogy hova olyan sürgős...:))
2013. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
58%

Mi 3 éve vagyunk együtt, 18 vagyok, a barátom 21. Meg sem fordul a fejünkben az eljegyzés, több okból sem. Egyrészt mert ez tényleg a házasság előszobája, én meg az egyetem végéig várni akarok a házassággal, tehát addig felesleges. Másrészt meg fél év múlva akarunk összeköltözni (én egyetemre megyek, ő dolgozni), és korunkhoz képest ez is korainak tűnik. Ti meg még együtt sem éltetek, nem tudjátok milyen együtt az uncsi hétköznapokban, mikor a másik idegesen kel, van egy rossz hete, vagy éppen rossz hónapja, hogy viselkedik betegen, stb.

Ez nagyon komolytalan lenne, nem igazi eljegyzés, nincsenek mögötte azok az alap dolgok, ami miatt azt tudod mondani egy embernek, hogy igen, ő az, akivel le TUDOM élni az életem.

Inkább vegyetek egymásnak olyan félbetört szíves nyakláncot, olyan van nekünk is, aztán meg vagytok "jelölve", ahogy egy előző válaszoló írta.

2013. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Szép dolog a szerelem, de nem hiszem, hogy ő lesz életed párja, főleg, hogy az első ő neked minden téren. Annyi minden áll még előtted, hogy még te sem gondolnád, hogy mi mindenben lesz részed mire idősebb leszel. Tudod, nekem is volt egy barátom amikor 18 éves voltam, ő akkor volt 21. Több mint 3 évig együtt voltunk, egyetemre jártam, ő dolgozott, terveztük a közös jövőt, nagy volt a szerelem. Aztán én is idősebb lettem, változtam, és már mások lettek az igényeim mint előtte 3 éve. Már nem voltam boldog, teljesen mást kerestem egy férfiban mint akkor. Vége lett, mindkettőnknek jobb volt ez így, nagyon sok különbség volt köztünk ami akkor tini fejjel nem tűnt fel, csak amikor "felnőttem". Azóta megtaláltam a párom, több mint 1 éve vagyunk együtt, pár hónap múlva összeköltözünk és elkezdjük a közös életünket. Ha anno 19-20 évesen összeházasodtam volna az előző párommal, rá 1-2 évre jött volna a kijózanító pofára esés, és egy boldogtalan életem lenne, majd válás 20on évesen...szóval jól gondold meg a dolgokat. Annak pedig nincs értelme, hogy 17 évesen menyasszony legyél, de komoly gondolat, szándék nincs mögötte. Máshogyan is ki lehet mutatni a szerelmet/szeretetet ennyi idős korban.

És hogy arra is reagáljak, hogy a barátod akkor szeretné megkérni a kezed, ha megérkezett külföldről..gondolj bele, hogy vajon előre miért "ígér" ilyet Neked? - Azért, hogy eszedbe se jusson félrelépni, vagy mást keresni míg ő távol van, hanem várd, hiszen ha hazajön akkor a menyasszonya leszel...:)

Gyerek vagy még, hiába nem hiszed el, de így van. Nagyon sok minden áll még előtted, és akár hiszed, akár nem, még az ízlésed is fog változni férfiak terén is, és az igényeid is mások lesznek.


23/N

2013. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy az írásodat megfogalmazásodat nézem, nem gondolkozol még valami éretten. Ez az eljegyzés dolog meg csak olyan dolog, hogy "húú a pasim vett nekem egy gyűrűt, mostmár elmondhatom, hogy menyasszony vagyok!"

Ne akarj felnőttesnek tűnni, nem vagy az.

2013. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
84%

Jaj kicsim! Kimegy Ciprusra és agyba-főbe fog megdöngetni minden szembe jövő nőt! Persze ezt nem mondja el neked, mert akkor nem várnád haza hős szerelmesen. Inkább azt mondja, ha hazajön megkéri a kezed, hogy a te kis butus fejedben még csak meg se forduljon a pasizás, hiszen meg leszel kérve... :)

Így működnek a "férfiak" a te korodban! Ez a való világ! :) És nem Barbie rózsaszínű csodaországa, ahol te élsz!

2013. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!