Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan tudtad elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtad elfogadni, hogy a párod nem fog eljegyezni, nem fogtok összeházasodni?

Figyelt kérdés
Nem a gyűrű fontosságáról van szó, mert az nem jelent semmit. Hanem, ha valaki szerelmes, együtt van a párjával, boldog kapcsolatban élnek hosszú évek óta, de tudja, hogy a párja nem hisz az ilyen dolgokban, és ezért el is mondta, hogy ő nem akar ilyesmit.
2013. jan. 25. 00:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akar eljegyezni, akkor mire számíthatsz tőle később? Szülsz egy közös gyereket és mondjuk bejelenti, hogy elhagy? Ha nő vagy, biztosítanod kell magad, hogy olyan emberrel élsz együtt, aki gyűrűvel kinyílvánítja szándéka komolyságát. Ha ezt nem teszi, nem egy komoly ember, téged és magát sem veszi komolyan, így pedig nincs nagy jövőtök.
2013. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
96%
Teljesen egyetertek az elozo valaszoloval.
2013. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Missi_Key ***** válasza:
6%

kakekukikekake

ha szted a házasság csak arra jó h bebiztosítsa magát ( a na mostmár elhízhatok szindróma), meg aztán fejhesse a párját gyerektartással akkor kicsit el vagy tévedve, bár ha jól sejtem pont az ilyenek miatt lesznek egyre többen házasságellenesek.


amúgy én se nagyon értem mire jó ez a házasulósdi néhány adókedvezményt és törvényi sz*rt leszámítva..


ahogy azt sem értem, hogy egy elvileg közösen megállapodó párban miért kell mindig a házasodni vágyó fél igényeit kielégíteni, te is szereted őt kérdező nem? akkor miért nehéz elfogadni h neki meg ezek az elvei. ha nem tetszik keress olyant aki csinál neked lagzit meg majd 6 gyereket...

2013. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
84%

A mi kapcsolatunk is így indult a férjemmel. 7 év után házasodtunk össze. Nem nyaggattam, de megkérdeztem,hogy még mindig nem hajlandó-e, és akkor beleegyezett, szerintem rájött, hogy nekem ez nagyon fontos, ő meg eljutott arra a pontra, hogy neki mindegy, bár a gyűrűt pl. nem akarta hordani.

Aztán az esküvőnk után rájött, hogy a házasság neki is ad egy érzelmi többletet, és arra is, hogy milyen jól áll a kezén az a sima karikagyűrű. :)) Ez 8 és fél éve történt, és köszönjük, nagyon jól vagyunk.

Hát ilyen is van.

2013. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
95%
13: azért fontos a házasság és a gyűrű, mert egy nő ha terhes, ki van szolgáltatva, kisgyerekkel meg pláne hosszú-hosszú évekig. És az sem árt, ha egy gyereknek van apja. A gyerektartás nem pótol semmit.
2013. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Ma 08:58.

Nem akarok gyereket és én sem értek azzal egyet, hogy vki így akarja bebiztosítani magát. A házasság nem garancia arra, hogy örökre... Nem ezért szerettem volna.

És félreértés ne essék.Pont az történt, amit a párom szeretne. Én soha nem hoztam fel a témát. Egyszer elmondta, mit gondol és kész, én hallgattam. Nem azt kérdeztem, hogyan vegyem rá, hanem más hogyan fogadta el? Én elfogadtam, szeretem és nem a gyűrű fog meghatározni, a párom így is rengetegszer mondja, hogy mindig szeretni fog. Csak mégis néha vágyom rà és el akarom hesegetni ezt a gondolatot/érzést. Szóval az Ő akarata érvényesül!Soha nem próbálnám kierőszakolni ezt a dolgot.

2013. jan. 25. 09:18
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom amikor összejöttünk akkor azt mondta h ő soha nem házasodik, majd fél év után azt h én vagyok az a nő akit akár még el is venne. 2 év után megkérte a kezem. Nem tudom mihez hasonlítani azt az érzést. annyira boldog voltam mint még soha. Akivel ez nem történik meg annak egy nagyon jó dolog marad ki az életéből. Már tervezzük az esküvőt. Ő is sokat segít és nagyon izgatott. Nem lesz nagy puccparádé és nem a biztonságomért megyek hozzá. Ez számomra olyan természetes és nem csak egy papírnak tekintem, hanem életem legszebb napjának.

Nem azt mondom hogy akit nem jegyeznek el annak nem lehet teljes a kapcsolata, de az biztos hogy egy nagyon jó dolgot hagy ki.

Sztem csak úgy működhet hogy mind a 2 fél ugyan azon a szemponton van. Így h te házasodnál ő meg nem..... mindíg benned lesz ez az érzés.

2013. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
18%

"3: azért fontos a házasság és a gyűrű, mert egy nő ha terhes, ki van szolgáltatva, kisgyerekkel meg pláne hosszú-hosszú évekig. És az sem árt, ha egy gyereknek van apja. A gyerektartás nem pótol semmit."


Ez egy méretes baromság, már bocs!!

A gyereknek az apja akkor is az apja, ha a szülők nem házasok. Szerinted mégis akkor hogyan lett? Szűznemzéssel?? Meg miért jelent neked egyet az, hogy egy pár nem házas azzal, hogy nem szeretik egymást?? A gyermekkori legjobb barátnőm szülei sem voltak(és a mai napig sem) házasok, mégis akkora harmóniában éltek, amekkorában az én házas szüleim soha az életben- 13 éves koromban el is váltak a szüleim..

20N

2013. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tudom mihez hasonlítani azt az érzést. annyira boldog voltam mint még soha. Akivel ez nem történik meg annak egy nagyon jó dolog marad ki az életéből."


Kaptál egy pozitív visszajelzést, hogy jó az amit képviselsz és csinálsz. Ennyi.

Ez semmi pluszt nem ad hozzá, max azon önbizalom hiányos nőknek, akik nem tudják elképzelni, hogy valóban kellenek valakinek.

20N

2013. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
16%

"Mekkora ökrök járnak ide... Mint az első válaszoló is.... Szégyen!

Az ilyet nem kell elfogadni. Egyszerűen komolytalan az ilyen ember! Az meg a másik vicc amikor a párok sok évig jegyben járnak. Én is ismerek ilyet, hogy 8 éve már eljegyezték egymást és még mindig nincs tervben az esküvő... Röhejes!"


Nem tartom magam ökörnek- ellenben Téged nagyon is. Azért ökörnek titulálni valakit és a párját mert ők nem akarnak házasságot, sem papírt de boldogan élnek, míg meg nem halnak??!

Én nem akarok házasodni, szerintem felesleges és nem ettől leszünk egy pár.

Az, hogy korlátolt vagy, a te bajod.

20N

2013. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!