Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok erről? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Hogy lehet visszalépni?

Figyelt kérdés

A párommal elsöprő szerelem a mienk...vagyis már csak volt. Pár hónap együttélés után megkérte a kezem. Két hete volt egy veszekedés, amikor is azt vágta a fejemhez, hogy ő nem akar elvenni. Össze-vissza beszél. Nem tettem semmi olyat a kapcsolatunkban, ami ehhez kellett volna, hogy vezessen. Azt mondja, hogy az utóbbi hónapokban többet veszekedtünk, és ezért sem akarja.


Összetörte ezzel a szívem. Úgy érzem, hogy a lánykérés sem volt őszinte. Most azt mondja a veszekedéseknél, hogy ő nem is akar összeházasodni lehet egyáltalán. Hogy az mindent elront.


Szerintem a kiindulópont ebben az egészben az, hogy ő nem bízik saját magábban, és ebből kifolyólag abban, hogy én nem csalom meg...szerintem azt hiszi, hogy úgyis vége lenne vagy megcsalással, vagy hogy elhagyom valamiért.


Akkor miért kellett megkérnie a kezem? Most úgy érzem magam, mint egy roncs. Ezek után hogy éljek vele együtt? Vele akarok lenni, mert szertem, de nem kapok egyik kérdésemre sem kielégítő választ...azzal, hogy visszalépett a kapcsolatunkban olyan, mintha nem lenne már jövőnk. Mintha mostantól csak lennénk egymás mellett, aztán ki tudja mi lesz, majd kiderül.


Nem hallgat meg engem..úgy érzem nem ért meg. És azt mondja, hogy ő is ezt érti. Igen, nem tudom megérteni és soha nem is fogom megérteni azt,hogy akkor miért kellett megkérnie a kezem.


Lehet nem olyan fontos, de az előttem lévő barátnőjének a kezét is megkérte pár hónap után, és alig voltak egy évesek, amikor szakított vele. Állítólag nem is szerette őt igazán, csak úgy megkérte, ő se tudja...


Nos, ezek után mit gondoljon az ember? Lehet így tervezni?


Azt mondja, hogy ő csak boldog akar lenni, hagyjuk abba a veszekedést. De így hogy? Nem érzem azt, hogy őszinte lenne, nem látom a kapcsolatunk igazi értelmét most.


Ti hogyan reagálnátok egy ilyenre?

Férfiak, nektek mi a véleményetek erről?


2013. jan. 4. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

28 évesen ez nagyon nem normális életszemlélet. Na meg a kapcsolathoz való hozzáállása sem.


Gondold át a kapcsolatotokat, kétségtelen, hogy ezt kell tenned, de tartsd szem előtt azt, hogy 24 éves vagy, még nagyon fiatal, előtted áll az élet. A gyerek kérdésben is még messze van az az idő, amikor ketyegni kezd a biológiai óra.


Biztos egy ennyire önbizalomhiányos, magát sem ismerő ember mellett akarod leélni az életed? Aki nem tudja mit akar és akivel nem lehetsz őszinte, mert borul a bili...így is úgy is.


Nagyon nehéz lehet ez a helyzet, de jól gondold át. Én a helyedben minimum felbontanám az eljegyzést, és azt mondanám, hogy majd akkor kérje meg a kezem, ha valóban ezt akarja. Addig a pillanatig meg még ki tudja mi lesz..lehet, hogy el se jön.

2013. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kekeckedésnek tűnhet, de őszinte kérdés: tulajdonképpen mi a jó ebben a kapcsolatban?


Azon túl, hogy dúl benned a szenvedély, lila köd, stb. és ezért boldognak hiszed magad, ha a közelében lehetsz, hiszen vágysz rá, és ez a vágy úgy elégül ki, ha mellette vagy.

De mit kapsz ebben a kapcsolatban igazából? Miben vagytok ti annyira jó páros? Csak szeretném megérteni, vagy legalább közelebb kerülni ahhoz, mi tart össze benneteket, mert a konfliktusokat már látjuk.

2013. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kapcsolati hozzaallasara nem reagalnek,mert ahhoz ismernem kellene bennetwket szemlyesen,itt csak feluleti velemenyeket kaphatsz.Az viszont,hogy miert kert meg,arra csak az egyik ismerosom peldajat tudom felhozni:az osszes bnojet eljegyezte kb 1 ev utan(pedig mindenki tudta,hogy nem lesz beloluk semmi)Nala affele formaisag volt,tarsadalmi elvaras,hogy 10.000Ftos gyurut vett mindegyiknek(pedig volt penze)es akkor annyi...letudva a csaj egy idore pedig egyik csaj sem hozta fel,hogy ok ezt mar akarjak.Persze orultek neki,csak ok akkor nem tudtak,hogy ez nem komoly dolog,es ugysem koveti hazassag...Aztan jott egy karakan csaj,eljegyezte ez a marha ot is,csak aztan a csaj kituzte az idopontot...Az ismerosom,mondvan hogy 30 eves,es mar kell a csalad meg minden,sodrodott az arral(a te pasid legalabb bevallja,hogy nem akar eskuvot(tehat csak brahibol kert meg,mert azt hiszi ez kell a noknek).Lehet nem igy van,de egy ferfi aki igazan komolyan gondolja az eljegyzest,az nem mond ilyet egy veszekedes utan,hogy nem is akartam.Egy komoly ferfi ha esetleg kesobb megvaltoznak az etzesei,akkor arra hivatkozik,hogy mar vmi nem jo,vmi megvaltozott bennem,nem az hogy nem is akartam eljegyzest...Akkor f..ert kert meg!Parod azt hiszi ez a modi,megkerem es pont leszarva a tobbi,mint az ismerosom...
2013. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!