Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel a jövő év júniusában leszünk egy évesek. Nagyon szeretem őt, akár elhiszitek, akár nem, minden hibájával együtt epedek érte. Mindkettőnk szülei szerint is nagyon egymásra találtunk, állandóan "az öreg házasok"-ként emlegetnek minket.

Benne mindent megtaláltam, amit eddig kerestem és úgy érzem nincs szükségem másráa, és hála az égnek ez kölcsönös érzés... Lehet hogy egyfajta megdöbbenésként fog hatni a következő információ, de kérem senki se vessen meg ezért. Ő 22 éves, én pedig 18 vagyok.

Vagy az első, vagy a második évfordulónkon szeretném megkérni a kezét. Ehhez kapcsolódóan is lenne egy kérdésem! A karikagyűrűvel is lehet illő megkérni egy leány kezét, vagy külön kísérőgyűrű kell csak Neki? Az eljegyzési szertartáson, ami ugye nem hivatalos, ki a közreműködő személy, aki beszédet mondd, és a gyűrűkről gondoskodik?


Köszönöm, hogy végig olvastátok, várom a véleményeket!


2012. okt. 25. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Karikagyűrűvel is megkérheted a kezét, de ez egy kicsit még korai ezt tervezni, hiszen csak pár hónapja ismeritek egymást, és még szép, hogy tart az epekedés :)

Ha jövőre is ugyanígy érzel, akkor kérd meg a kezét, és sok boldogságot kívánok nektek!

2012. okt. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet ertek az elottem szoloval. Ne hamarkodd el. Ha tenyleg ennyire osszeilletek, akkor elottetek az egesz elet. Sok mindent kell meg eggyutt atelmetek, megtapasztalnotok egy ilyen dontes elott.

Druklok nektrk. Sok boldogsagot.

2012. okt. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Eljegyezni CSAK karikagyűrűvel lehet. A kísérő gyűrű csak egy plusz ajándék.( Igaz, ma divat eljegyzési gyűrűnek nevezni) De csak akkor van értelme, ha utána egy éven belül megesküdtök.

De még Te nagyon fiatal vagy. Talán okosabb lenne várni az esküvővel legalább 21 éves korodig.

2012. okt. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még ne kérd meg. Majd pár év múlva ráér. Hidd el.
2012. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mar regota nem irtam ide,csak olvasgatni szoktam,de most ennel a kiirasnak muszaj valaszolnom.Parom huga es parja osszejottek.Mundenki odaig volt meg vissza,h mennyire osszeillenek.De tenyleg,en is ezt vallottam.Eljegyzesrol beszeltek 2 honap utan,h majd jovore jo lenne...Aztan osszekoltoztek kb 3 honap utan,es jottek a problemak sorra.4 honap utan szakitottak(tehat ropke egy honap alatt tonkrement a kapcsolatuk).(viszont nem gyozom hangsulyozni,h tenyleg anyuka,anyos mindenki odaig volt ertuk,versek tomkelege a lanynak,meg allando szerelmes olelesek,gyermektervek gondolatban mi hogy lesz majd...aztan lam megis kakukk...Koltozzetek elobb ossze,es ha mukodik,akkor raertek utana.Kulonben utolag(ha igy jarnatok)hulyen fogjatok erezni magatokat...
2012. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon korai 18 (!!!) évesen még NAGYON korai, hangsúlyozom, NAGYON.
2012. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!