Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit lehet tenni akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor, ha a szüleid nem fogadják el teljes mértékben a választottadat?

Figyelt kérdés
Voltatok már ilyen helyzetben? És nem bizonytalanodtatok el, hogy lehet nekik van igazuk?
2012. márc. 4. 22:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Pároméknál engem utáltak, el akartak üldözni, de aztán fordult a kocka. Párom apja és az ő anyja még mindig nem csipáz annyira nagyon, de az édesanyja és az ő anyja meg imád.

6 éve vagyunk együtt.


Ha apámnak nem lenne szimpatikus párom, nem érdekelne, majd én magam akarom eldönteni, hogy kit szeretek és ki nem érdemelné meg. Tanácsot elfogadok, de kritizálást nem.

22/L

2012. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez teszt az "élettől". Nem az a lényeg, hogy ők elfogadják e teljes mértékeben, hanem hogy te elfogadod e, és a szülők fúrása ellenére kitartasz e mellette. Nyilván ha elbizonytalanodsz akkor valami nem stimmel...
2012. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon bunkó vagyok, emellett még kíméletlenül őszinte is, és ezért anyuék mindig is egy kedves fiút akartak mellém, aki majd jellem változásra kényszerít.

Ehelyett a kedvesem(:D) még nálam is nagyobb bunkó, de én pont ezért szeretem, és ezt anyuék nem bírják elfogadni:D

Ma is a vasárnapi ebédnél hirtelen megszólalok, hogy

-Ma olyan idiótán nézel ki, miért nem borotválkoztál?

-Majd ha kitudsz nyitni egy befőttes üveget akkor tárgyalhatunk!

majd szétröhögtük magunkat a szülők fején:D Mi ilyenek vagyunk, sokat vitatkozunk(nem veszekszünk. hanem vitatkozunk.) és nekünk így jó, de ezt senki nem bírja elfogadni:D

2012. márc. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az én anyukám folyamatosan kampányol a barátom ellen. Mondtam már, hogy nagyon sz.arul esik, hogy azt szidja, akivel a jövőmet tervezem, de nem érdekli. Ő az első barátom, és véleménye szerint még "nem éltem", tehát nehogy már ő legyen életem szerelme, meg ne menjek hozzá később feleségül, mert "próbáljak ki másokat". Sajnos nem érti, hogy nem érdekelnek mások. Biztos igaza van, mert ő már idősebb, meg tapasztalt, de kicsit sem érdekel. 18L (2 éve vagyunk együtt).
2012. márc. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az én páromat sem fogadta el anyukám,még most 10 év után sem,pedig már közös gyerekünk kis van.A férjem egy nagyon jó ember,aki csak a családjának él,de anyunak nem tetszett,hogy nem a mi köreinkből választottam.Nem milliomos csemeteként nőttem föl,de azért jómódúak,tanult emberek a szüleim.anyám kiakadt,amikor összejöttem a párommal,aki ennek teljes ellentéte..A párom szülei gyerekkorában elhunytak,majd a nagyszülők halála után a párom (még tiniként)egyedül tartotta el magát,becsülettel dolgozott,és nem züllött el.21 éves korukban ismerkedtünk meg,anyu első perctől a kapcsolat ellen volt.Szerinte a nyomorba kerülök mellette stb.Én foggal körömmel kiálltam a párom mellett.Nem bizonytalanodtam,el,hiszen ismertem a páromat,tudtam,hogy milyen jó ember :)).Csak ezt anyu nem akarta észrevenni.Volt,hogy anyuval egy évig nem találkoztam,mert nem voltam kiváncsi arra,ahogy a páromat (ok nélkül)szapulja.Amikor megszületett a gyerek,sem változott a helyzet.A párommal már 7 éve nem találkoztak!Én tartom anyuval a kapcsolatot,de vidékre csak a lányommal ketten megyünk hozzá,illetve anyu hozzánk akkor jön,amikor a párom nincs itthon (ő külföldön dolgozik).Nem tudom lesz-e olyan valaha,hogy közösen üljük körbe a karácsonyi asztalt...de én még mindig reménykedem !
2012. márc. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Párom és a szülei diplomások, nekem meg van egy szakmám és felnőtt fejjel jártam esti gimnáziumba.

A szüleimnek nincs érettségije, szakmát szereztek és elmentek dolgozni.

Anyósjelölt mélységesen lenéz engem ezért.

Szóvá tette az esti gimnáziumot is, meg azt is, hogy nincs-nem volt érettségim, holott náluk mindenkinek van, meg diplomájuk is.


Szerintem nem csak engem tartanak sz@rnak, hanem a családomat is, így ne reménykedjenek, mert nem bocsátom meg! Soha!


Párom szeret engem, és én nem megyek el vele a családját meglátogatni (másfél éve).


Szeretjük egymást, babát szeretnénk.

3 éve együtt élünk, és megkérte a kezem 2010 decemberében.


Gondolom rosszul esik a barátomnak, hogy nem fogad el a kedves mama...

De hát mit tudna csinálni?



28/n

2012. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

az én anyukám imádja a páromat, nagyon rendes fiúnak tartja, és folyton mondja, hogy becsüljem meg, mert nagyon szeret engem, úgy látja. ez egyébként így is van :D


viszont a párom anyja nem szívlel engem, igazából nem is tudom miért, komolyabb kifogása nincs is, nem is mondaná a szemembe, viszont akárhányszor 1 légtérbe kényszerülünk mindig beszól, csípkelődik, a kedvességemre is bunkón reagál.

biztos jobbat szánna a fiának, de ő engem választott, és nem hagyja, hogy az anyja telebeszélje a fejét. :)


anno amikor a nagyszüleim fikázták apámat akkor igazuk volt nagyon is, csak anyám volt hülye szerelmes. meg is lett az eredménye.


nekem végülis mind1 lesz, h a gyerekem milyen párt választ, ha becsületes, szorgalmas ember és szereti a gyerekemet.

2012. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igazából szülőktől függ. Az én szüleim mindig jók voltak hozzám és a testvéreimhez is, mindig csak a mi javunkat szeretnék, örülnek ha boldognak látnak minket. Az exemnél nem az volt a baj, hogy nem szerették, egyszerűen csak voltak ellenvetéseik vele szemben. Végül igazuk lett, engem elvakított a szerelem és 2 év után kezdtek előjönni olyan dolgok, amiket már sem ő, sem én nem tudtam kezelni. Igazuk volt..
2012. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!