Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés? -vagy menekülés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés? -vagy menekülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném ha elmondanátok véleményeteket a következő dilemmára!

Lányom aki 23 éves 5 éve van együtt barátjával úgy ,hogy együtt élnek.Lányom most végzett a sulival de sajnos munkája nincs a fiú 27 éves internetes munkákat készít otthon.A nászasszony jelölt aki velük együtt lakik, gyakran áskálódik a lányom ellen,amit persze visszamondanak nekem és ez nagyon fáj nekem.Ha kiteszik a lábukat otthonról állandóan telefonál fiának merre van?-mikor ér haza? ..stb.A kedves mama sosem dolgozott munkahelyen a volt férje eltartotta amíg élt,de sajnos ő fél évvel ezelőtt meghalt.Szerintem attól tart ha fia megnősül akkor egyedül képtelen lesz fenntartani magát, mivel dolgozni már nincs lehetősége, se képzettség,se lehetőség és közel van a hatvanhoz is már.Jelenleg rokkantnyugdíjas, és bedolgozást végez ami keveset hoz a konyhára abból képtelenség megélni.DE azt hiszem nincs joga tönkre tenni fia jövőjét ezzel az egoista hozzáállással. Otthon semmit sem csinál csak az észt osztja és elvárja hogy kiszolgálják.A lányom alkalmi munkákat vállal,hogy jövedelme legyen.

Sajnálom a fiút mivel kettejük közt fog tépelődni, mégis csak az anyja.Senki sem lesz boldog,1 x elköltöztek de addig nyaggatta a fiát míg vissza nem ment,ezt nevezik lelki terrornak azt hiszem.Egy biztos nem hagyom, hogy a lányom cseléd legyen náluk, nem azért taníttattam.

Kisvárosban lakunk rossz hírét terjeszti a gyerekemnek,nem tudom mit tegyek?

A gyerekek szeretik egymást láthatóan.

Írjátok meg véleményeteket, és ki mit tenne a helyemben?

Előre is köszönök minden hozzászólást.


2011. aug. 25. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lanyod boldogtalan, panaszkodik?
2011. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kerdesedre, nem tennek semmit. Hagynam a fiatalokat, hadd eljenek, probaljanak boldogok lenni. Elhiszem, hogy felted lanyod boldogsagat, de a pletykazas, kozbeszolasod csak rosszat tesz neki. Nem a naszasszonynak meg a fianak, hanem a Te lanyodnak.
2011. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nincs beleszólásod, a lányod felnőtt ember, azt kezd az életével, amit akar.
2011. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A fiúval boldognak mondja magát,az anyós jelöltre panaszkodik de csak ritkán mivel nem panaszkodós fajta.

Félek hogy rá megy a kapcsolatuk.A határt most kellene meghúzni mert később szerintem késő lesz.Mit gondoltok???

2011. aug. 25. 17:04
 5/14 anonim ***** válasza:
El lehet költözni a mamától,nem muszáj vele élni.Felénk havi 30-ért már van albérlet.
2011. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem a Te szereped, hogy barmifele hatart huzzal.
2011. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
50%

Szia!

Én először is leülnék a párral beszélgetni, hogy ez jó-e nekik és, hogy mi a véleményük erről a dologról ha meg nem tudnak akkor mond el nekik. Tényleg nem tesz jót a jövőjüknek és így simán tönkre mehet ez a szép kapcsolat. Azután mint anyuka az anyukával beszélgetnél a fiú anyjával, hogy milyen szép kapcsolat meg jó lenne ha már kirepülnének a vészekből meg mit szólna az unoka jöveteléhez mert hát lassan itt az ideje. Amúgy ezt szerintem a fiúnak kéne elintéznie mivel az ő anyja és az ő szerelmét bántja meg a jövője meg kárba ha hadja magát befolyásolni. Ez az én véleményem remélem segítettem de a fiúnak kéne meg oldania, vagy beszéli az anyjával, hogy ez ne mehet így!

2011. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kirepulnenek a eszekbol, jo lenne ha jonne az unoka??? Lany nem dolgozik, fiu is csak otthonrol, ki tudja mennyit. Naszasszonnyal elnek, hova mennenek, mibol?
2011. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

23 évesen munkanélküliként még nincs itt az unoka ideje.

A srác közel 30 éves létére miért ilyen teszetosza?Vagy fél a mamától?

Ha igen,úgyis őt fogja választani.Amíg a lányodnak megfelel a helyzet,szerintem ne intézkedj.

2011. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A fiúnak van saját lakása , és pénze is,jól keres ,és komoly gondolkodású, a telefon ott is utol érné.A mama alkoholdependes de nem ismeri el,szégyenlik is a fiatalok.

Azt azért tudni kell,hogy 30 éve települtek át hozzánk,a mama elmondása szerint nem érzi jól magát itt, visszaút sincs.

2011. aug. 25. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!