Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lesz eljegyzés vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz eljegyzés vagy nem?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt. Legelőször 18 éves koromban szeretett volna eljegyezni, akkor én korainak ítéltem a dolgot, főleg mert akkor fogtunk neki a távkapcsolatnak...idő közben egyre inkább megerősödött bennünk, hogy együtt szeretnénk leélni az életünket. Idő közben arra kértem, hogy az eljegyzés legyen meglepetés, ne tudjam hol és mikor lesz...Mostanában fel-fel hoztam a témát, néztünk pár gyűrűt is együtt...Megkérdeztem egyik nap a páromat, hogy összeköltözés környékén tervezi-e az eljegyzést...erre adott egy olyan választ amit tudta, hogy nem akarok hallani...kicsit elszomorodtam erre, ő pedig azt mondta, hogy nyugodjak meg, mert kívánságaimtól és másoktól függően már megvan az időpont és a helyszín...

Kicsit úgy tűnt mintha valóban összeköltözés előtt szeretné:D

A meglepetés varázsát nem akarom elrontani, de azért szeretnék reménykedni...szerintetek? :D


2011. márc. 27. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
lesz lesz lesz........
2011. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"...már megvan az időpont és a helyszín..."

Mi a kerdes??? Megirtad a valaszt magad!


SOk boldogsagot!

2011. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Imádom még az ilyen kis naivakat, bár én is az lettem volna, de nekem nem életem szuper meglepi vágya volt egy eljegyzés. Sokkal nagyobb kincs egy közös ebéd, vagy egy közös séta..Sok sikert!
2011. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok naiv:D de teljesen feltudom csigázni magam ettől a témától...a közös ebéd, közös sétálás megvan nálunk:D Az eljegyzés meg szerintem meglepetésként emlékezetes...

Úgy értettem lesz eljegyzés összeköltözés előtt? :D

kösz a válaszokat:D

2011. márc. 27. 22:26
 5/12 anonim ***** válasza:
hát nem ismerjük a barátodat, szóval nehéz lenne megmondani mikorra tervezi az eljegyzést. de ha meglepinek akarod az eljegyzést, akkor szerintem nem kellene ennyit kíváncsiskodni.
2011. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

tudom...:)

viszont szeretném ha összeköltözés előtt lenne...és nem újabb 3-4 év múlva. Szerintem nagyon lehangoló akik várnak 7-8 évet egy eljegyzéssel, újabb éveket az esküvővel...elmúlik a varázs...

Siettetni nem szeretném viszont...remélem ő is így tervezi, erre már csak a meglepetés miatt is, nem kérdezhetek rá...

kicsit biztat, hogy tudom, régebb ő szerette volna nagyon:D

2011. márc. 27. 22:35
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

A párommal 4 éve vagyunk együtt. Legelőször 18 éves koromban szeretett volna eljegyezni, akkor én korainak ítéltem a dolgot, főleg mert akkor fogtunk neki a távkapcsolatnak...idő közben egyre inkább megerősödött bennünk, hogy együtt szeretnénk leélni az életünket. Idő közben arra kértem, hogy az eljegyzés legyen meglepetés, ne tudjam hol és mikor lesz...Mostanában fel-fel hoztam a témát, néztünk pár gyűrűt is együtt...Megkérdeztem egyik nap a páromat, hogy összeköltözés környékén tervezi-e az eljegyzést...erre adott egy olyan választ amit tudta, hogy nem akarok hallani...kicsit elszomorodtam erre, ő pedig azt mondta, hogy nyugodjak meg, mert kívánságaimtól és másoktól függően már megvan az időpont és a helyszín...

Kicsit úgy tűnt mintha valóban összeköltözés előtt szeretné:D

A meglepetés varázsát nem akarom elrontani, de azért szeretnék reménykedni...szerintetek? :D

2011. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kösz:)))))))))
2011. márc. 27. 22:51
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A párommal 4 éve vagyunk együtt. Legelőször 18 éves
2011. márc. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem értem ez mire jó...
2011. márc. 29. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!