Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fontos az eljegyzes? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos az eljegyzes? Vagy egybol eskuvo?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 17:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

szia!


Ha gy teszed fel a kérdést, akkor inkább legyen eljegyzés először.Azalatt jól meg lehet ismerni a másikat, lehet dönteni kapcsolat elmélyítése mellett/ellen.

2011. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én a környezetemben azt veszem észre, hogy az eljegyzés alatt manapság mást értenek.Ismerőseim a 2 véglet között mozognak: vagy egyből esküvő; vagy pedig eljegyzés de évekig csak az,kilátásban sincs az esküvő.Igazából a hagyomány szerint egy éven belül "kell lennie" az eljegyzés után a lagzinak, szerintem ez ma már ritka.Csak azt nem tudom minek az eljegyzés ha úgysem veszi el évekig...
2011. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
igen de ha mar 3 eve egyutt elunk,akkor meg ismertuk egymast.ebben az esetben is szoktak eljegyzest tartani,vagy csak eskuvot?
2011. febr. 3. 17:36
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk nem volt eljegyzés. A párom megkérte a kezemet a szüleimtől, rá két és fél hónapra pedig összeházasodtunk. Feleslegesnek tartottunk volna még egy eljegyzési bulit is. A karikagyűrűt is csak az esküvő után kezdtük el hordani.
2011. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem három év együtt élés után felesleges eljegyzés.. simán egyből az esküvő. :)
2011. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
és az unokáidnak mit fogsz majd mondani, mikor megkérdezik, hogy : "Mama neked hogy kérte meg a Papa a kezedet?" azt mondod, sehogy, nem is volt ???? lehet, hogy bánnád utólag. Egy nő életében szerintem fontos dolog, hogy megkérték a kezét, persze az esküvő is az. Mi 3 éve vagyunk együtt, másfél éve volt az eljegyzésünk, esküvőt nem tervezünk, de boldogok vagyunk. Úgy gondoltuk eljutott a kapcsolatunk egy magasabb szintre, így nem barát-barátnő, hanem menyasszony-vőlegény :) nekünk így jó, de ezt neked kell eldöntened :) Sok boldogságot Nektek :)
2011. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Jah mert ha házasodnak, akkor előtte nem kéri meg a Férfi a Nő kezét??? Ez nekem új... :)
2011. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk hivatalosan nem volt eljegyzés. Már együtt laktunk, mikor a párom megkérte a kezem. Tőlem, aztán a szüleimtől is, mikor egyszer eljöttek hozzánk. Aztán, nem sokkal később megvettük a gyűrűket, felhúztuk egymás ujjára, de csak úgy kettesben és nem a rokonság előtt. Akkor még nem is tűztük ki az esküvőt, később döntöttük el, mikor lesz.


Itt inkább az számít, ti mennyire és milyen formában tartjátok fontosnak.

2011. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi úgy tervezzük a párommal hogy jövő nyáron eljegyzés!

Aztán következő nyáron esküvő!:)

3 és fél éve vagyunk együtt!:)

2011. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 éve vagyunk együtt, és a párom pont azért nem akarja megkérni a kezem, mert ő úgy szeretné, hogy ha megkéri, akkor pár hónapon belül meglegyen az esküvő. Ebben egyetértek vele, hogy tök felesleges eljegyezni a másikat, ha utána 5 évig még nem is lesz esküvő. De ki hogy szereti. Nekem egyik se annyira fontos, szeretjük egymást, velem akar élni, tőlem akar gyereket, stb. nekem ez a fontos.
2011. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!