Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérték meg a kezeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérték meg a kezeteket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 16:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van!
2011. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
ha megkerik az ember kezet,akkor kell a kozelben lennie lancfuresznek vagy baltanak?
2011. máj. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
84%

tetris! 30 éve még nem is volt dugó. :D


Nálunk úgy történt, hogy kikövetelte magának előre le volt zsírozva, mindig erről beszélt. Állandóan ezt kérte, hogy lánykéréskor:

- legyen tengerparton

- legyen naplementében

- legyen külön eljegyzési gyűrű, amit előtte nem lát

- legyek ott én is

Aztán megkapta és én lepődtem a legjobban, hogy örült neki.


Komolyan nem értem, mi volt ebben a szép, de látom, hogy a nők 90%-nak ez bejön.


A kutyás történet sem fog meg. Mi abban a különleges?

2011. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:
50%
Nálunk már fél év után finoman kérdezte hogy mi lenne ha... erre még azt mondtam hogy korai. Aztán két éve karácsonykor elvitt abba a parkba ahol legelőször randiztunk ugyanarra a padra ültünk le mint először beszélgettünk de láttam hogy nagyon ideges. Aztán feltette a nagy kérdést. És számítottam rá így egyből igent mondtam.A kocsiba mikor már mentünk a parkba éreztem egy ismerős illatot mielőtt mentünk haza ő még matatott valamit a csomagtartóba és hátra tett kézzel jött felém kinyitotta az ajtót és kaptam még egy nagy csokor vörös rózsát. Azt mondta ezt csak az IGEN után akarta odaadni. :D Karácsonykor megtartottuk akkor már az eljegzést is szűk családi körben. Azt a karikagyűrűt csináltatta amit a keresési előzményekbe látott hogy egysszer kétszer megnéztem. Tudta hogy tetszik, még a méret is pont jó volt mert kölcsön lopott egy ezüst gyűrűm...
2011. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pár napja kérték meg a kezem!Most ballagtam és a vacsora után a párom oda hívott magához elővette a gyűrűt és megkérte a kezem!Olyan váratlanul ért de olyan szép volt!Már 4 éve vagyunk együtt!Nagyon Szeretem!:)

18/L

2011. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
56%
Nem velem esett meg, de olyat hallottam, hogy a lány 20-on eleje volt, a fiú 30 eleje, szóval a srácnak már esedékesebb volt. Már 1-2-3 éve együtt voltak. A lány épp vizsgaidőszakja legnehezebb vizsgáján volt túl, mikor hazaért, és a srác már azzal várta, hogy megkéri a kezét. A csaj egyáltalán nem készült erre, meg hát ki is volt eléggé a vizsga miatt, úgyhogy a srác mikor letérdelt, hogy "leszel a feleségem?", ő annyit tudptt csak kinyögni, hogy "b.meg, te most megkérted a kezem?". Azért vicces, mert nem szokott ám káromkodni sose a lány:D. A srác erre nem nagyon tudott hirtelen mit mondani, de egy perc múlva megkérdezte, hogy "akkor most válaszolsz, vagy meddig térdeljek itt még?". Végül igent mondott, és már vagy másfél éve jegyesek, a lány a sulit most fogja befejezni, akkor majd összeköltöznek:) Sztem nagyon aranyos sztori, elég egyedi, szinte irigylem őket:)
2011. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
69%
Még sehogy, de a tacskós nagyon édes :))
2011. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

2 éve Olaszországban voltunk nyaralni, és egy napot eltöltöttünk Velencében is. Reménykedtem benne, hogy kihasználja az alkalmat, bár előtte semmi jelét nem adta, hogy lánykérésre készülne.

De azóta tudom, hogy az álmok néha valóra válnak.

Egy kis Velencei utca végén, ahol leültünk pihenni. Elővett egy kis dobozt a hátizsákból, letérdelt elém és még semmit sem mondott, én már sírtam. Az igen után pedig megszólaltak a harangok és abban a pillanatban éreztem a legbiztosabban, hogy "igen, Ő Az".

Tavaly volt az esküvőnk, idén márciusban pedig megszületett a kislányunk.

2011. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Olyan történetek vannak itt, amiket én csak filmekben láttam!

Félek, hogy velem ilyen szép sosem fog történni.:(

2011. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!