Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy kérték meg a kezeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérték meg a kezeteket?

Figyelt kérdés
Milyen környezetben, mikor, hol kíváncsi vagyok jó storykra...
2011. jún. 3. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem pont nekem kéne válaszolnom de azért mondok párat...

Mert ezzel kapcsolatos a munkám és ezzel IS foglalkozik a cégünk!


- van aki focistadion közepén szerette volna megkérni a barátnője kezét

- volt aki egy szupermarketben zárás után (mert a lány vágya az volt h bárcsak futkoshatna egyedül ott)

- van aki este zárás után egy nagy medencében


ezek általában attól függtek, hogy a lánynak milyen álmai, vágyai voltak amiket szeretett volna megtenni az életében...de nem tudta volna megvalósítani ezeket, és akkor a pasijuk ezt az örömet összerakta nekik az eljegyzéssel....

2011. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Görögországban,egy hajón..


Mondjuk én is loptam az ötletet:$ :)

2011. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
hogy most már légyszi csináld te, mert az enyém már elfáradt...
2011. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tubarózsa ***** válasza:
86%

Egy szép duna-hídon sétáltunk egy üveg pezsgővel(20.sznapom volt épp) a kezünkben. Este nyolc elött 1-2perce szolt h figyeljek. 20kor a hidon fel lett kapcsolva a teljes díszkivilágitás,(nagyon szép volt) letérdelt elém és megkérdezte: "Leszel a feleségem?" én pedig sirva -örömömben- a nyakába borultam, és igent mondtam.:) ez tavaly szeptben volt. idén oktba esküvö.

21N

2011. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem néztem meg a kérdéseket, mielőtt kiírtam volna az enyém, és feltettem ugyanezt a kérdést pont a tiéd után... :) Bocsii!
2011. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond :), köszi a válaszokat :)
2011. jún. 4. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyukáméknál teregettem,gyanútlanul!:) Elráncigált a másik szobába és megkérdezte hogy elmegyünk e vásárolni ide meg oda,meg -közben letérdelt- hogy leélném e vele az életemet?!:)

Lehet nem nagy durranás,de annál nagyobbat szólt!:)

Anyuéktól "kikért",ami nekem nagyon fontos volt hogy a szüleim felé és jelezze hogy komolyak a szándékai,nem csak "bohóckodik"!Nem bánom hogy nem kacifántosabban kért meg!Pont így volt TÖKÉLETES!:)

Egyébként 8 hónap után kérte meg a kezem,8 hónappal ezelőtt!:)

24/L

2011. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!