Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérték meg a kezeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérték meg a kezeteket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 16:44
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
51%
Én se hiszem, hogy lesz valaki..
2011. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
75%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:02


Jajj, de kis cuki lehetett az a kutyus.:)) Amúgy nekem még nem kérték meg.:)

2011. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
91%

A kutyusos történet tényleg nagyon édes és szép és nagyon tetszik és neked is biztosan egy szép emlék marad :-)

Mi megbeszéltük,hogy ideje lenne a kapcsolatunkat egy kicsit úgymond "feljebb helyezni",lépni 1ről a 2re.Megbeszéltük ezt és tavaly karácsonykor megvolt az eljegyzésünk,közösen választottuk a gyűrűinket,amik számunkra csodaszépek és a párom vitt egy kis humort a leánykérésbe,ezen szavakkal kérte meg a kezem és közben csillogtak a szemei: "Hajlandó vagy drágám továbbra is tönkretenni az életem?" Lehet ez másnak hülyén jön le de mi akkor jót nevettünk örömkönnyek között és szinte sírva mondtam ki hogy igen :-) Persze a párom komolyan gondolja a kapcsolatunkat,csak kicsit hobortos de nem baj így imádom őt ahogyan van :-)

22/N

4és fél éve együtt vagyunk és idén esküvő :-)

2011. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként ez csak a férfi fantáziáján múlik és a lehetőségein, miként kéri meg a hőn áhított hölgyet feleségül. :)

Kinek mi jön be.

2011. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Hali! A kutyás nekem is tetszet, aranyos lehetett.:)

mi a 20.sznapomon sétáltunk egy duna-hidon, egy üveg pezsgővel. Fel lett kapcsolva a diszkivilágitás és akkor térdelt le elém a párom, h leszek -e a felesége. :) én azonnal igent mondtam és könnyes szemmel a nyakába borultam.:) azóta mindig mosolygok mikor látom ezt a hidat.

üdv 21N

2011. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Biztos szép lehetett mindegyik lánykérés. Amúgy tényleg a párotok számotokra a nagy Ő, mert sokat gondolkodtam, hogy ezt mikor fogom érezni.
2011. ápr. 26. 17:43
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el fogod érezni.. És a legegyértelműbb ismertetőjele, hogy a legváratlanabbkor fog felbukkanni. :):):)
2011. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
82%
Például amikor itt ülök már egy órája bőgve, hogy miért nincs? :) Ez elég váratlan lenne. :'D
2011. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 26. 18:09
 20/39 anonim ***** válasza:
74%
Például! XDXDXD
2011. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!