Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérték meg a kezeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérték meg a kezeteket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 16:44
1 2 3 4
 21/39 tetris ***** válasza:
79%

Hogy kérte meg?

Ültünk a kocsiban a dugóban. Kérdeztem tőle, hogy mégis mikor szánja már végre rá magát, hogy elvegyen feleségül.

Erre nagy sopánkodás köveatkezett, hogy jó ez így, ahogy van, meg minek az a papír.... a szokásos hülye duma. Na persze erre sértődötten hallgattam. A végén nagy sóhajtozások közepette kibökte, mintha a fogát húznák, hogy na, jó, elveszlek feleségül.

Oly romantikus volt! :)

Harminc éve vagyunk házasok.

2011. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Tubarózsa ***** válasza:
90%

17.33as vagyok.

Kedves kérdező: igen számomra ő a nagy Ő és ahogy irták már hidd el ezt érezni fogod! :)

21N

2011. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Igen számomra is ő a nagy Ő!:)

Egyik válaszoló

2011. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

A tacsis vagyok.

Igen, számomra Ő(k) a nagy Ő(k) :]]]

Jobbat el se tudnék képzelni, Ő a legjobb dolog, ami valaha megtörtént velem. Nem is kell több ennél :]]

2011. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Korrepetáláson voltam ő oda jött elém a lépcsőház ajtóra rajzolt egy szívet bele írta hogy szeretlek ott várt rám amikor hazamentünk éreztem hogy készül valamire belenyúltam a zsebébe és ott volt egy ékszeres doboz kivettem kinyitottam de üres volt de mégis tudtam hogy megkéri a kezem és össze vissza rohangáltam a lakásba és kiabáltam az örömtől majd lefeküdtem az ágyra oda jött hozzám szépeket mondott és az ujjamra húzta a gyönyörűséges gyűrűt!


Amikor beszéltünk erről mondott egy csomó ötletet hogy hogy akarta volna dehááát én megtaláltam és nem úgy lett!


Nekem így volt tökéletes...

2011. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
82%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:22


ez a válasz miért nem hasznos? a kérdés az volt hogy hogyan kérték meg a kezeteket. a válaszoló válaszolt a kérdésre. azért nem hasznos mert nem elég romantikus?

2011. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
56%

Ez igy megy sajna, én is azért lettem lepontozva mert még nem kérték meg a kezem. :(

Megyek és agyonütöm a pasim..

Amúgy csak gratulálni szerettem volna mindenkinek! :) Olyan jó olvasni a sikertörténeteket! Így tovább!

2011. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
56%
A kutyusos a legjobb!!
2011. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
63%
24. születésnapomon, a Szigeten lent a Duna parton a párom a korom sötétben kezembe nyomott egy nyitott kis zöld fadobozkát és megkérdezte "Leszel a feleségem?" Erre én (nem álltam épp a helyzet magaslatán) "Ugye most csak hülyéskedsz?" Ugyanis nagyon meglepett a dolog, én már szentül meg voltam győződve róla, hogy nálunk ilyen nem lesz, sőt az egész napot végig melóztuk és már szülinapi ajándékra sem számítottam, nemhogy ilyenre! :)
2011. máj. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
100%
Csak annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy szerintem, ha komolyan gondolod a dolgot, nem érdemes sokat várni a lánykéréssel, mert ha megváratod a lányt, és olyankor kéred meg, amikor már a lány nagyon várja, és kb. egyértelmű, hogy együtt maradnátok lánykérés nélkül is, kicsit utóérzésszerű az egész, és kicsit talán úgy is érezheti, hogy "Na mifene, ennyire kiprovokáltam magamnak?" És nem az "Hú, én vagyok a hercegnő, akit ez a herceg a magáénak akar!" Nincs úgy jelentősége, nemhogy elmúlna a varázsa, meg sem születik. Vagy ezt csak én látom így?
2011. máj. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!