Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mire volt jó ez a beetetés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire volt jó ez a beetetés a párom részéről? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt a párommal, úgy érzem, ő a tökéletes férfi az életemben. Minden napot együtt töltünk, imádnak a szülei és az én szüleim is jól kijönnek vele. Mindketten utolsó évesek vagyunk az egyetemen, úgyhogy elég nagy a stressz, de ez sem hat ki a kapcsolatunkra, sőt, találtunk egy olyan albérletet, ami mindkettőnknek megfelel, s februárban odaköltözünk. (Azért csak februárban, mert a jelenlegi lakóknak január végéig szól a szerződésük.) Egyetem mellett mindketten dolgozunk, ebből van egy kis plusz jövedelmünk, bár szerencsénk van, mert mindkettőnk szülei támogatnak minket. Édesanyám és az édesapja már megbeszélték, hogyha összeházasodunk, közösen kapunk tőlük lakást és egy kisebb autót.

Körülbelül egy fél éve történt, hogy a párommal moziban voltunk és hazafelé tartva azt mondta, hogy nagyon szeretne eljegyezni, de ő a saját pénzéből akarja megkérni a kezem, s amint elég pénzt gyűjtött a gyűrűre, benne lennék-e, hogy megtartsuk az eljegyzést? Természetesen rábólintottam. Másnap el is meséltem a barátaimnak, akiknek az volt a véleménye, hogy akkor én is takarékoskodjak a párom gyűrűjére, hiszen majd egymásnak fizetjük. Azóta azonban eltelt fél év, én összegyűjtöttem kicsit több, mint száz ezer forintot, amiből az ő gyűrűjét és a fogadás egy részét állom majd.

Múlthéten jött egy értesítése a banktól, amit én nyitottam ki és láttam, hogy szép kis összeg van a számláján. Tegnap ezt felhoztam neki, s mint aki már el is felejtette ezt az egész lánykérős ügyet, megkérdeztem, hogy mire gyűjt. Ekkor közölte velem, hogy kinézett egy kocsit a neten, s azt akarja megvenni, meg is mutatta, hogy melyik az, kedvencek közé volt lementve...

Este sírva mentem át egy barátnőmhöz... én fél éve gyűjtök, hogy minden rendesen menjen az eljegyzésen, ő pedig kocsit vesz.

Elfelejtette, amit aznap este mondott? Hiszen azóta szóba sem került, én meg mint valami hülye, teljesen beleéltem magam. Meggondolta magát, csak nem akarja közölni? Mi történhet? Mit tegyek most? Rákérdezni nem akarok, nyomulni sem. Kérem segítsetek.


2010. dec. 1. 12:31
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem. Elfelejtette.

Egyébként bocsánatot kért, azóta már vagy százszor, de engem nagyon bánt a dolog. Nemtudom, hogy most mi következik, de én pihentetem a dolgot.

2010. dec. 13. 12:36
 32/33 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
2010. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
nekem ugy kerte meg kezem, tudtam h megakarja aztan olyan bunko volt h gondoltam megsem..aztan ilyet szol h elmegyek e vele egy dinos parkba...mondom mi a f.sznak(magamban) ott biztos nem keri meg akezem,...aztan szlovenia legszebb viragosparkjaban kerte meg a kezem:))) (mert itt voltunk a szuleinel,most mar a ferjem, cska kint tartozkodtunk az o hazajaban akarta megkerni) :))
2010. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!